Písali ste. Volali ste. Chceli ste ich späť. Tak ich tu máte pred Vianocami znova. Domy :)

V spolupráci s BAU holding – rodinné domy, s. r. o. vám znova prinášame jedinečnú príležitosť poriadne ušetriť a konečne bývať vo svojom.

Pozrite si exkluzívnu ponuku na 3-izbové, 4-izbové a 5-izbové rodinné domy s kompletnou výstavbou, ktoré môžete začať stavať hoc aj hneď alebo kedykoľvek do 24 mesiacov za túto cenu. Zistite viac.

Farebné kamene na maľovanie pre všetky deti

Variant: Pozrite sa na ďalšie 2 varianty Farebné kamene na maľovanie 8ks v modrom saténovom vrecku
52 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

Farebné kamene na maľovanie 8ks v modrom saténovom vrecku

  • 8 farebných kameňov na maľovanie 
  • Veľkosť: 3cm 
  • Bezpečné, netoxické
  • Sú vyrobené zo sójových bôbov 
  • Vhodné pre deti s mozgovou obrnou, autizmom 
  • Skvelé pre rozvoj jemnej motoriky

Doručenie:

Slovenská pošta
4,60 € (8 prac. dní)

Osobný odber Zásielkovňa (126 pobočiek)
3,30 € (7 prac. dní)

UPS
4,70 € (6 prac. dní)

Doručuje obchod:

Dobrehrackarstvi.cz
dobrehrackarstvi.cz
chytrypisek@gmail.com
+420 776 344 071

Dostupné varianty:

Ak vaše dieťa tvrdí, že na obrázku nakreslilo hasičov, zatiaľ čo vy vidíte len spleť žltých, oranžových a červených čiar, chyba rozhodne nie je na jeho strane.

Máte doma malého da Vinciho, ktorému ale robí problém držať správne pastelku? Kúpte mu farebné kamene na maľovanie, ktorých hladké a živé farby mu umožnia vytvoriť čokoľvek, čo si vie predstaviť (a to ide deťom naozaj skvele).

Tieto kamene (veľké zhruba 3 centimetre) boli vyvinuté špeciálne pre učenie tak, aby posilnili sval na ruke, rozvíjali schopnosť dieťaťa a pripravili prsty na používanie ceruzky a pera. Hodia sa tak aj pre deti s mozgovou obrnou, vývojovým oneskorením, rôznymi poruchami učenia i autistov.

Kamene na maľovanie sú vyrobené zo sójového vosku, ktorý je robený zo sójových bôbov v USA a prírodných minerálnych farieb. Sú teda bezpečné (vyhovujú bezpečnostným smerniciam pre uvedenie na trhoch v krajinách EÚ podľa certifikátu EN71–3: 2013), netoxické a ekologicky šetrné – nemusíte teda mať strach, ak má vaše dieťa vo zvyku pastelky dávať do úst. Len dajte pozor, aby dieťa pastelku nevdýchlo – preto sa radšej odporúčajú až pre deti od 3 rokov.

Nechajte svoje dieťa tvoriť v pokoji a bez stresu, že robí niečo zle. Podporujte ho a učte ho, kamene na maľovanie sú na to ideálne.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu Dobrehrackarstvi.cz

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Dobrehrackarstvi.cz

Východní 10

620 00 Brno – Tuřany

Česká Republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny