Relax v Maďarsku s neobmedzeným wellness a polpenziou + deti do 3 r. zdarma

31 zákazníkov
Prvýkrát na Zľavomate
Old Lake Golf Hotel****
Západné Maďarsko - Maďarsko
Viac o podniku
wellness pobyt pre páry alebo pre rodiny s deťmi!
wellness pobyt pre páry alebo pre rodiny s deťmi!
veľa atrakcií v okolí
veľa atrakcií v okolí
pre milovníkov golfu a prírody
pre milovníkov golfu a prírody
Balíčky (2)
3 dni (2 noci), 2 osoby
Obdobie do 22. 12. 2017
 • 2× ubytovanie pre 2 osoby v izbách štandard
 • 2× bohaté raňajky pre 2 osoby formou švédskych stolov alebo výberom z menu v závislosti od obsadenosti hotela
 • 2× večera pre 2 osoby formou švédskych stolov alebo 3-chodová večera podľa obsadenosti hotela
 • voľný vstup do wellness centra počas celého pobytu
 • župany a uteráky na izbe
 • bowling a biliard na hodinu zadarmo
 • welcome drink
 • WiFi zadarmo
 • parkovanie zadarmo 

Strava

Polpenzia

Viac o balíčku 235,00 € 149,00 €
4 dni (3 noci), 2 osoby
Obdobie do 22. 12. 2017
Viac o balíčku 345,00 € 219,00 €

Naplánujte si dovolenku v nádhernej časti Maďarska, v ktorej sa snúbi história, skvelá gastronómia, vzrušujúci temperament i pokojná atmosféra. Na 3 alebo 4 dni sa vašim domovom stane Old Lake Golf Hotel, kde naberiete sily v komfortnej izbe a luxusnom wellness centre.

Old Lake Golf Hotel je jediným golf a wellness hotelom v strednej časti Maďarska, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mestečka Tata, nazývanom aj ako mesto mlynov. Hotel bol otvorený v roku 2001 na bývalom loveckom pozemku rodiny Eszterházy, ktorý sa nachádza v strede medzi mestami Budapešť, Győr a Székesfehérvár.

Dostupnosť týchto miest je veľmi dobrá, keďže hotel leží vedľa diaľnice M1. Izby sú vybavené FULL HD LCD TV, minibarom, klimatizáciou, Wifi, fénom a kúpeľňou so sprchovým kútom.

V reštaurácií Eszterházy si môžete pochutnať na jedlách z maďarskej, ale aj medzinárodnej kuchyne a pri tom degustovať vína z tunajších viníc. Bowling Bar je zariadený v štýle „minimal art” a odráža štýlovosť a modernosť.

Okrem ochutnávania výborných nápojov je vhodný aj na trávenie voľného času alebo na odreagovanie sa pri bowlingu, biliarde či stolnom futbale. Wellness, šperkovnica hotela, má nádych tureckých kúpeľov, v ktorých si môžete užiť nerušený oddych a relaxovať vo veľkej vírivke s cyklicky meniacimi sa zážitkovými prvkami, fínskej saune, infasaune a v parnej saune.

K wellness procedúram hotel využíva produkty Algodermie. V areáli hotela sa rozprestiera 18-jamkové golfové ihrisko (par 71) a k nemu prislúchajúci bar 19th Hole. V areáli sa taktiež nachádzajú aj tenisové kurty, ktoré môžete využiť počas prestávky od golfu.

Začiatočníci sa môžu vyskúšať na tréningovom ihrisku alebo na Driving Range. V blízkosti sa nachádza aj lanové centrum pre malých aj veľkých. Deti sa tu môžu bezstarostne hrať v sprievode animátorov, zatiaľ čo dospelí si môžu otestovať svoju odvahu 10 m nad zemou.

Tata je prírodno-historickým klenotom, kde nájdete hrad, zámok Esterházy, Anglickú záhradu, arborétum alebo vodné mlyny. Je tu i niekoľko preslávených jazier: Öreg, Cseke, Derita alebo Réti. 

Tipy na voľný čas

Jazero Öreg Jazero Öreg

Jazero Öreg-tó, ktoré sa nachádza v meste Tata, je jedným z najstarších umelých jazier v Maďarsku, ktoré vzniklo údolným prehradením potoka Által-ér. V stredoveku slúžilo na ochranu hradu. Jazero Öreg-tó v súčasnosti ponúka v prvom rade možnosti na šport, oddych a zábavu, a medzi tunajšie veľkolepé podujatia nepochybne patrí aj jesenný výlov rýb, ktorý sa zvyčajne koná v októbri.

Gotický hrad Tata Gotický hrad Tata

Gotický hrad so štyrmi nárožnými vežami na brehu jazera Öreg-tó postavil na starších základoch začiatkom 15. storočia kráľ Žigmund (1368–1437). Zo severnej strany ho chránilo jazero, z juhozápadu vodná priekopa. V hrade sa nachádza múzeum mesta Tata, umeleckej keramiky aj cirkevného umenia.

Socha Turula Socha Turula

100 m nad mestom Tatabánya na vrchu pohoria Gerecse (Gereče) stojí obrovská a impozantná socha Turula, ktorá je najväčšia kovová konštrukcia vtáka v Európe. Turul je maďarský mytologický tvor, ktorý sa podobá na dravého vtáka a rôzni autori jeho výzor prirovnali k orlovi, sokolovi a jastrabovi. Spod sochy je nádherný výhľad na mesto Tatabánya a okolitú krajinu. V blízkosti sa nachádza jaskyňa Szelim a vyhliadková veža s panoramatickým výhľadom.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Old Lake Golf Hotel****
Remeteségpuszta, Tata, 2890

Old Lake Golf Hotel****

Remeteségpuszta, Tata, Maďarsko 🇭🇺

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Wellness
Vlastná reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Ako uplatniť
 • Rezervácia a overenie voľnej kapacity na tel. čísle: +36-34–587–720 alebo e-mailom: hotel@oldlakegolf.com (anglicky, nemecky alebo maďarsky).
 • Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu.
 • Pomoc pri rezervácii: rezervácia prebieha v cudzom jazyku, pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk
Deti
 • deti do 2,99 rokov zadarmo vrátane polpenzie a wellness
 • deti od 3 do 13,99 rokov 29€/noc (vrátane polpenzie a wellness)
 • deti od 14 rokov 35€/noc (vrátane polpenzie a wellness)
Príplatky
 • Miestny poplatok - 1,6€/osoba/noc
 • Príplatok za 3. dospelú osobu - 35€/noc
Storno podmienky
 • Pri zrušení rezervácie najneskôr 2 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti.
 • Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 2 dní pred dohodnutým termínom voucher prepadá v plnej výške.
 • Zmena rezervácie je možná maximálne 1x po dohode s recepciou.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

2 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny