Paddleboard tréning s inštruktorom v Karloveskej zátoke!

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
90 min Paddleboard tréning v Karloveskej zátoke s výstrojom (lodenica FTVŠ UK)
Ukončené
9,99 €
30 zákazníkov

V cene variantu:

 • 1 × 90 min Tréning paddleboard s inštruktorom
 • Zapožičanie výstroja počas tréningu: doska, pádlo, vesta 
 • Tréning sa uskutoční v Karloveskej zátoke na lodenici FTVŠ UK 

Platí do:

30. 9. 2017

Obmedzenie:

Požičanie neoprénu nie je v cene. Ak si zákazník želá aj neoprén, je potrebné kontaktovať inštruktora na tel.č.: +421 948 018 248.

Podmienky uplatnenia:

 • Rezervácia - variant 1: Po zakúpení voucheru sa registrujte na tel.č.:  +421 948 018 248 alebo prostredníctvom e-mailu: info@boardacademy.sk. Po registrácii zákazník dostane potvrdzujúcu správu a heslo na prihlásenie sa do systému nahlasovania na jednotlivé lekcie/tréningy. Po zapísaní sa na konkrétnu lekciu, prídťe do Karloveskej zátoky na lodenicu FTVŠ UK, kde prebehne inštruktáž a tréning. 
 • Rezervácia - variant 2: Po zakúpení voucheru kontaktujte predajňu Cornerboardshop na tel. čísle +421 902 680 353 v čase otváracích hodín 14:00 -19:00 alebo prostredníctvom e-mailu presport@cornerboardshop.sk a aspoň tri dni dopredu si rezervuje paddleboard výstroj na daný víkend.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov?

Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Corner board shop

Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu 9, Bratislava

Dnes otvorené 10:00–13:00

Lodenica Univerzity Komenského

Botanická 7, Bratislava - Karlova Ves

Každý deň je čas na vyskúšanie niečoho nového! Nové jedlo, nový účes… Čo tak nový šport?

Pripravte sa na tréning pádlovania v stoji na paddleboarde v Karloveskej zátoke alebo si v druhom variante ponuky požičajte paddleboard komplet na celý víkend!

Blízko centra, v nádhernej dunajskej scenérii si môžete vyskúšať nový,  rýchlo rozvíjajúci sa šport, ktorý spája rozvoj koordinácie a kondície s dokonalým duševným oddychom. V zátoke nájdete širokú škálu podmienok od takmer stojatej a hladkej vody až po tečúcu vodu s perejami.

Pravidelné tréningy sú organizačne veľmi jednoduché. Prídete, prezlečiete sa a idete priamo na vodu. Výstroj vrátane dosky, pádla a vesty je priamo na mieste pripravený pre vás. Skúsenejší jazdci môžu vyzvať aj Dunaj, ktorý ponúka dokonalú prírodnú posilňovňu s okruhmi striedajúcimi tečúcu a takmer stojatú vodu.

Board academy je na Slovensku jedinečný projekt, kde sa môžete naučiť a zdokonaliť v atraktívnych športoch ako sú windsurfing, kitting, snowboarding, lyžovanie, paddleboarding. Centrum ponúka požičovňu a školu windsurfingu a paddleboardov v areáli lodenice YCTJ Slávie Senec, ktorá sa nachádza na pláži pri Národnom tréningovom centre.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami na tejto prevádzke!

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Rezervácia – variant 1: Po zakúpení voucheru sa registrujte na tel.č.:  +421 948 018 248 alebo prostredníctvom e-mailu: info@boardacademy.sk. Po registrácii zákazník dostane potvrdzujúcu správu a heslo na prihlásenie sa do systému nahlasovania na jednotlivé lekcie/tréningy. Po zapísaní sa na konkrétnu lekciu, prídťe do Karloveskej zátoky na lodenicu FTVŠ UK, kde prebehne inštruktáž a tréning. 
 • Rezervácia – variant 2: Po zakúpení voucheru kontaktujte predajňu Cornerboardshop na tel. čísle +421 902 680 353 v čase otváracích hodín 14:00 –19:00 alebo prostredníctvom e-mailu presport@cornerboardshop.sk a aspoň tri dni dopredu si rezervuje paddleboard výstroj na daný víkend.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov? 

Príplatky

Požičanie neoprénu 1deň = 7 eur.

Storno podmienky
 • V prípade, že sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr.

Hodnotenie podniku

5,0/5 (1 hodnotenie)
4 0
3 0
2 0
1 0
Miroslav

super vikend… takycht zliav si prosime viacej :) oplati sa ovela viac ako pozicat si napr. na hodinu a mozete ist kam chcete… len sa namakate pri fukani :D

bol trochu zmatok pri pozicani a uplatneni voucheru ale nic vazne :)

2. 11. 2017

Všetky hodnotenia