Navštívte s deťmi zvieratká na Minifarme v Lubine Prvýkrát na Zľavomate

Variant: Pozrite sa na ďalší variant
Vstup na MiniFARMU v Lubine pre 1 osobu (SOBOTA – NEDEĽA)
83 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

  • 1× Vstup na MiniFARMU v Lubine pre 1 osobu

Platí do:

31. 8. 2017

Obmedzenie:

Voucher je možné uplatniť v dňoch SOBOTA až NEDEĽA v čase otváracích hodín.

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Nie je potrebná rezervácia vopred.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.  
  • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov?
  • UPOZORNENIE: Pre slabý signál mobilných operátorov v danej lokalite Vám odporúčame priniesť voucher aj v tlačenej forme.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

MiniFARMA.sk

Lubina 821, Lubina

Dnes otvorené 10:00–19:00
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko

Farma plná mini zvieratiek je určená najmä pre srdcom najväčších a vzrastom najmenších nadšencov, no nudiť sa nebudete isto ani vy! Veď kto by si nechcel pohladkať mini ovečku alebo mini prasiatko?

MiniFARMA v Lubine je areálom, ktorý bol ručne vybudovaný majiteľmi a zároveň ošetrovateľmi zvierat, ktorým na nich skutočne záleží.

Na priestore, ktorý presahuje jeden hektár žije celoročne viac ako 100 zvierat, jedinečných hlavne malým vzrastom. Ide hlavne o miniatúry klasických hospodárskych zvierat, ako napríklad ovce, kozy, kone, kravy, lamy, oslíkovia, prasiatka, kačky, husi alebo sliepky.

Čo všetko uvidíte na farme?

V čom je MiniFARMA Lubina iná, ako ostatné?

V Lubine vám a vašim deťom dovolia vstúpiť priamo do ohrady medzi krotké zvieratká. Tie si môžete pozrieť zblízka, kŕmiť ich a ich mláďatá, hladkať alebo ich len pozorovať, ako sa rozprávajú v ich prirodzenom prostredí. 

Skúsení animátori vám vysvetlia, ako k zvieratkám pristupovať, aby ste mali čo najväčší a najkrajší zážitok. Zároveň vám odpovedia na všetky zvedavé otázky. Pri zvieratkách môžete stráviť toľko času, koľko chcete a sami si určujete tempo prehliadky.

Aktivity na farme

Vyhladkať sa môžete v hladkacom zookútiku, pozorovať zvieratká v priechodných voliérach či výbehoch a ak sa vám už zunujú, môžete sa pohodlne posadiť na deku, lavičku alebo sedenia v oddychovej časti, kde zvieratká nemajú prístup, ale je na ne pekne vidno.

Ak vás prepadne hlad, môžete si spraviť na farme rodinný piknik, kúpiť si niečo na zahryznutie, alebo si opiecť špekáčiky na ohnisku. Súčasťou oddychovej časti sú aktivity pre deti, vyhliadková vežička, šliapací traktor, detský vozíček, vodné ihrisko a rozprávkové domčeky, v ktorých sa budete cítiť ako v rozprávke. Pokojne aj v tej o troch kozliatkach :).

Ak vašim deťom zostalo stále veľa energie, pošlite ich vybúriť sa na lesné či slamené ihrisko, alebo vystúpenie zvieratiek. 

Aby toho stále nebolo málo, tešiť sa môžete na tematické akcie, na ktorých si užijete množstvo zábavy, ale dozviete sa aj niečo nové.

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Nie je potrebná rezervácia vopred.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom TRHAČKY.  
  • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez trhačku získavate od nás 10 kreditov?
  • UPOZORNENIE: Pre slabý signál mobilných operátorov v danej lokalite Vám odporúčame priniesť voucher aj v tlačenej forme. 
Deti
  • Deti do 3 rokov majú vstup ZADARMO.

Hodnotenie podniku

5,0/5 podľa 2 hodnotenia
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Všetky hodnotenia