Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný rodinný pobyt vo Vysokých Tatrách

3,9 / 5 Hotel SATEL*** Poprad Tatry Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Benefity
Daniel

Dobry den, tak ta kalkulacia za dieta od 6 rokov pri pobyte na 3 noci nie je jasna ani mne. Preto sa opytam priamo, je cena za 1 noc pre dieta od 6 rokov s polpenziou 17,– Eur teda za 3 noci 51,– EUR? Dufam, ze som sa opytal dost jasne, a taka bude aj vasa odpoved. Dakujem

Reception Desk SATEL-SLOVAKIA , s.r.o.

Dobry den,
priplatok za dieta nad 6 rokov(6–12r.), pri pobyte na 3 noci, polpenzia je 37,50€.
S úctou a s pozdravom,
Ludmila Galikova, Reception Desk
SATEL-SLOVAKIA , s.r.o.
Phone: +421 52 7161 111
Mobile: +421 918 898 720

Julius

Zdravim! ospravedlnujem sa ale ta kalkulacia ceny mi nie je jasna, my by sme sli so 7 rocnym dietatom na 3 noci , v ponuke mate uvedene ze za pristelok s ranajkami sa plati 10 eur/noc, a za polpenziu za dieta 7 eu /noc…ale ak zaplatim 10 eur za pristelok s ranajkami za noc ,potom uz nemam zaujem o polpenziu pre dieta len veceru by som chcel pre dieta dokupit . ak by sme isli 2 dospele na 3 noci tak kolko by sme mali doplatit za 7 rocne dieta ak mame narok na pristelok a na polpenziu<?a este 1 otazka-pobyt sa da uplatnit aj cez vikend -a to bez doplatku<? dakujem za odpoved

Hotel Satel***

Pekný deň pani Bujakova.

srdečne Vás pozdravujeme z hotela Satel***.

Dieťa do 5,99 rokov ubytovanie bez nároku na lôžko zdarma + 3,50 €/doplatok za raňajky, 2,50 €/ doplatok za večeru.

Dieťa vo veku 6–11,99 rokov ubytovanie na prístelke doplatok 10 €/noc s raňajkami + 2,50 €/ doplatok za večeru.

Veríme, že Vám tento e-mail pomohol.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

S pozdravom a prianím krásneho dňa,

Monika Bujakova

dobry den.. prosim vas o vysvetlenie… uvadzate ze za dieta (nasa ma 8 rokov) pri kupe 2 dnoveho pobytu sa plati za pristelok plus ranajky 10eu,,a pri 3 dnovom pobyte 7 eur za polpenziu ale tam nemate uvedene ze kolko treba platit za pristelok<?my by sme sli s 4 rocnym a 8 rocnym dietatom a chcela by som sa spytat ze kolko by sme platili za 8 rocne dieta za pristelok plus polpeniza respektive za 4 rocne ale len polpenzia bez naroku na lozko…dakujem… dufam ze som si to napisala pochopitelne

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Bujakova.
Dieťa do 5,99 rokov ubytovanie bez nároku na lôžko zdarma. Dieťa vo veku 6–11,99 rokov ubytovanie na prístelke doplatok 10 €/noc s raňajkami. Strava pri pobyte na 2 noci: raňajky pre 2 dospelé osoby v cene kupónu, raňajky pre dieťa doplatok 3,50 €/deň, večera (polievka, hlavné jedlo) výber z ponuky menu 5 €/dospelá osoba, 2,50 €/dieťa.
Strava pri pobyte na 3 noci: polpenzia pre 2 dospelé osoby v cene kupónu, doplatok za polpenziu pre dieťa 7 €/noc.

Petra

Dobry den,
rada by som sa spytala na platnost kuponu. Uvadzate, ze plati 5 mesiacov, ale do 31.3.2014. Ak je platnost 5 mesiacov, nemala by byt platnost do 30.4.2014? Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Petra.
Nie nemala nakoľko akcia začala začiatkom novembra. Tým pádom je to 5 mesiacov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore