Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

3 alebo 4 dni vo wellness hoteli AQUATERMAL***

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel AQUATERMAL*** Novohrad (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Benefity
Sim

Dobry den, chcem sa spytat, ci je mozny pobyt aj s malym psikom?
Dakujem

Zlavomat.sk

V tomto prípade Sim pobyt so psíkom nie je možný.

Keity

Dobrý den, rozmýšlam ze by som tento pobyt dala kamoske ako svad.dar ale chcem sa spýtať ci bude na vstupenkach napisana cena? diky Kaťa

Zlavomat.sk

Dobrý deň Keity. Cena kupónu nebude zobrazené na ňom. Dokonca si môžete vybrať aj darčekový dizajn tohto kupónu tak ako som písala už vyššie Casandre. Pekný deň:)

Veronika

Dobrý večer!
Aké bazény sú zahrnuté v cene pobytu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Veronika. V cene kupónu sú zahrnuté vnútorné bazény. Vnútorný oddychový bazén s termálnou vodou, vnútorný vírivý bazén s termálnou vodou a vnútorný detský bazén s hríbikom a nosorožcom. Pekný deň

Casandra

Dobrý podvečer,
chcela by som sa informovať,či sa dá tento pobyt zakúpiť formou darčekovej poukážky k Vianociam,ktorá by sa dala poslať poštou , ak áno ,tak ako.
(chcem aby tú darčekovú poukážku mali pred očami a v rukách (: )

Zlavomat.sk

Dobrý deň Casandra.
Po prijatí peňazí na náš účet Vám bude do emailu zaslaný voucher, ktorý keď si otvoríte bude mať štandardné zobrazenie, ale na pravo budete mať vetu vybrať darčekový dizajn. A na to keď kliknete budete si môcť vytlačiť zobrazenie kupónu aké budete chcieť.
Pekný deň

Majo

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či je možné využiť welnes aj v deň odchodu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Majo. Keď opustíte izbu môžete využívať ešte wellness. Pekný deň

Eva

Dobrý den. Je možný pobyt na 3 noci od štvrtku do nedele? dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Eva. Je to možné:)
Pekný deň prajem

Ľudmila Kušniráková

Dobry den, mna zaujima kolko stupnov ma voda v bazene? Dakujem

Zlavomat.sk

Vo výrivke má voda 35 stupňov. Vo veľkom bazéne 32 – 33 stupňov. Pekný deň

Veronika

Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať, koľko presne by stál pobyt na dve noci pre dve dospelé osoby a dve deti (9 rokov+ 4 roky). V prípade, že mladšie dieťa nepotrebuje prístelku, je možné ubytovať sa aj bez poplatku za prístelku? Ďakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň Veronika. Ku kupónu pre Vás dospelých doplatíte len polpenzie pre deti. to je 8€/osoba/noc. Pekný deň

Martina

Dobrý deň, prosím o kalkuláciu na 1 izbu – 2 dospelí, 12 r. dieťa a 14 r. dieťa. Tiež prosím o informáciu, či je možné rezervovať si izbu v termíne 1. – 8. 3.2012 na 2 noci – 2 kupón. ĎAKUJEM.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina. 12 ročné dieťa má pobyt zdarma. Zaplatíte preň iba polpenziu a to za 8€/noc. Za 14 ročné dieťa zaplatíte 5€ prístelku a 15,60€ polpenziu. O voľných termínoch sa prosím informujte priamo v Hoteli Aquatermal:)
Pekný deň

Lucie

Takže ak to dobre chapem,ak budem ubytovana pocas tyzdna( od nedele do stredy),tak pocas celeho pobytu budeme moct neobmedzene vyuzivat v hoteli Wellness a Spa? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucie. Presne tak:) Môžete ho využívať neobmedzene počas otváracích hodín.
Pekný deň

Lucie

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať,čo zahŕňa ten neobmedzený vstup Wellness a Spa za tých 5 eur? Keďže neobmedzený vstup do bazénov je v cene pobytu.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucie, zasielam Vám link kde sa dajú pozrieť všetky atrakcie WELLNESS&SPA: http://www.strehova.sk/hotel-aquatermal/wellness-spa. Masáže sú odtiaľ vylúčené.
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore