• jana leova pred 2 rokmi

vstupenka pre dieta stoji rovnako ako pre dospeleho? je nejaky vyskovy limit? dakujem

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Jana. Vstupenka pre dieťa stojí rovnako. O výškovom limite nevieme.

• Artep Avoleksup pred 2 rokmi

kolko stoji vstupenka pre 2rocne dieta ?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Artep, pre 2-ročné dieťa toto kino neodporúčame.

• Lukáš Knut pred 2 rokmi

da sa kupon vyuzit aj v KE ?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Dobrý deň, áno prosím vyberte variant Košice.

• Katarína… pred 2 rokmi

a je nejaky vahovy a „sirkovy“ limit? :) vdaka

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Katarína, nemáme informáciu že by to bolo nejako limitované.

• Dan Mar pred 2 rokmi

len NR a KE??????

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Nitra OC CENTRO NITRA Akademická 1/A 949 01 Nitra Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

Košice OC Aupark Námestie osloboditeľov 040 01 Košice Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

Spišská Nová Ves OC Madaras Mlynská 39, 052 01 Spišská Nová Ves Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 20:00

Žilina OC MIRAGE Nám. A. Hlinku 7B 010 01 Žilina Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

Bratislava EUROVEA Pribinova 8 Bratislava Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

Avion shopping park Ivanská cesta 16 Bratislava Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

• Gabriela… pred 2 rokmi

dobrý deň, chceli by sme ísť dvaja dospelí s 9 ročným dieťaťom..tiež by ma zaujímalo, či sa líši cena detskej vstupenky. a takisto že aké sú časy premietania v Ba-Eurovei. ( či sa dá prísť kedykoľvek? )ďakujem

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Gabriela. Cena pre dieťa je rovnaká. Kino je otvorené Po – Ne: 10:00 – 21:00. V tomto čase môžete prísť kedykoľvek.

• Jopo pred 2 rokmi

Chcem sa opýtať či sa plati za pozicanie okuliarov alebo si mozem doniesť 3d okuliare

5d cinema Spišská Nová Ves pred 2 rokmi

Okuliare vám zapožičiame my počas filmu.

• Jopo pred 2 rokmi

A plati sa za požičanie okuliarov?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Dobrý deň, okuliare budete mať zapožičané bezplatne.

• Silvia Babíková pred 2 rokmi

Je premietanie vhodne pre 5,5 rocne dieta?( aby sa mi tam nebalo)

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Silvia, k dispozícii sú aj detské filmy a 5,5 ročné dieťa premietanie určite zvládne.

• Martina pred 2 rokmi

Ake filmy sa premietaju v BA, prosim? Na stranke http://www.kino-5d.sk/ ich je viacero…

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Martina, tieto filmy by mali byť v Bratislave dostupné.

• Michaela pred 2 rokmi

Budeme aj ošpliechaní vodou ? :D

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Michaela. Nechajte sa prekvapiť :)

• Tomáš Szomolay pred 2 rokmi

Tak platí sa za okuliare alebo nie? Ak áno koľko? Ak sa platí, berem si vlastné a upozorňujem vopred, že nech mi nik neskúša povedať, že vlastné nemôžem mať!

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Dobrý deň Tomáš, okuliare budete mať zapožičané bezplatne.

• Sabína pred 2 rokmi

Plati sa teda za pozicanie okuliarov? lebo z predchadzajucej diskusie plynu dve rozdielne odpovede…

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Dobrý deň Sabina, okuliare budete mať zapožičané bezplatne.

• ivan pred 2 rokmi

kde presne v Eurovei sa nachadzate?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Ivan, 5D kino sa nachádza pod fontánou v Eurovei, vedľa Tatra Banky, oproti foto predajni.

• Zuzka pred 2 rokmi

Kolko trvá premietanie filmu ? Jedná sa len o nejakú upútavku ? Alebo celý film ? Vďaka

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Zuzka. Film trvá cca 5 až 6-minút. Nie je to upútavka je to film. Viac informácií získate na tejto stránke: http://www.kino-5d.sk/filmy/

• Dávid pred 2 rokmi

Premieta sa film aj v sobotu? (Nitra)

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Dávid. Zakúpený voucher je možné využiť od pondelka do štvrtka.

• Veronika pred 2 rokmi

Nebude možné zakúpiť voucher do ZA namiesto tej BA napr. keď tam sú ešte voľné?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Veronika. Bohužiaľ nie, vstupenky pre Žilinu sú už vypredané.

• Gabriela K pred 2 rokmi

Dobrý deň, v info píšete, že kupón sa dá uplatniť od pondelka do Štvrtka…to v iný deň sa nedá prísť?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Gabriela. Nie nedá. Voucher je možné využiť od pondelka do štvrtka.

• Michaela pred 2 rokmi

To niektori ludia ste fakt hlupi . Ked pisu ze sa da prist od pondelka do stvrtka tak to znamena , ze asi iny den sa neda prist . A asi tazko vstupenka do Ba bude platit do ZA. Rozmyslajte trocha

• Antonia Lackova pred 2 rokmi

Dobry den, ponuka plati aj pre KE, avsak kedy bude v KE 5D kino v Auparku, pokial viem zatial nie je, co ak nestihnem vyuzit vouchre ak dovtedy to kino nebude v KE premietat?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň pani Lacková. Kino v Košiciach je. OC Aupark Námestie osloboditeľov 040 01 Košice Otváracia doba: Po – Ne: 10:00 – 21:00

• Gabriela pred 2 rokmi

Môže sa kupón využiť aj v sobotu, či je možné ich využitie iba od pondelka do štvrtka, ako to uvádzate v popise.

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Gabriela. Je to tak ako to uvádzame. V sobotu kupón nie je možné využiť.

• Soňa pred 2 rokmi

Zdravím. Je výber filmu na mne? Sú všetky filmy ktoré sú uvedené na internetovej stránke k dispozícii v BA alebo v NR?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Soňa. Áno všetky filmy sú k dispozícií v oboch kinách.

• Ketrin pred 2 rokmi

Dobry…Kde v Avione sa nachadza 5 D KINO? Dakujem…

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Ketrin. Tak ako sme už písali v diskusií vyššie: 5D kino sa nachádza pod fontánou v Eurovei, vedľa Tatra Banky, oproti foto predajni.

• Andrea pred 2 rokmi

Dobrý deň, budú ešte v ponuke lístky do kina v NR? Momentálne sú vypredané. Ďakujem

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň, bohužiaľ nie. Maximálny počet voucherov už bolo vypredaných.

• Ketrin pred 2 rokmi

Dobry vecer. Tak este raz. Kde v Avione je 5D kino? Dakujem.

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Ketrin. Prepáčte prehliadla som informáciu o Avione. Kino je hneď vedľa Golemu hore.

• Tamara pred 2 rokmi

Dobry den, Ketrin sa pytala, kde v Avione je to 5 D kino, vy ste odpovedali, kde je v Eurovei. Aj mna by zaujimal ten Avion. Kde tam je? Este ma zaujima, kolko divakov sa stane dnu a ci sa vzdy meni film, teda ci mozem zostat aj na tri filmy za sebou. Alebo sa ide von a zasa dnu, ako je to zorganizovane? Dakujem.

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Tamara. V Avione je hneď ako je Golem hore. Do kina sa zmestia maximálne 4 ľudia. Film trvá do 7 minút. Či môžete ísť na tri filmy za sebou závisí od toho koľko ľudí bude čakať. Filmy si môžete vybrať ako chcete.

• Matej pred 2 rokmi

Zdravím. Chcel by som vedieť kde sú školený vaši ľudia aby tak dokonale a odhodlane dokázali čeliť ľudskej blbosti a imbec..ným otázkam typu „či je možné ísť do 5Dkina mimo jeho prevádzkových dní a hodín“, „koľko trvajú tie 6–7minútové filmy“ alebo „treba si tam brať vlastné okuliare“ …? Navyše by som chcel vedieť či si mám brať aj vlastnú sedačku a či viete pripútať aj batoľa aby mu nepadali okuliare? Vďaka za pobavenie LOL :D

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

:) Pekný slnečný deň prajeme Matej.

• Roman pred 2 rokmi

Zvladne nejaku rozpravku aj 4 rocny syn? dakujem

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Roman. Nejakú mu určite vyberiete.

• Peter Laborecky pred 2 rokmi

Zdravim,je potrebne kupon vytlacit,alebo ho staci mat na mobile,vdaka

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Dobrý deň, stačí mať na mobile. (Benedikt Prokop)

• Iveta… pred 2 rokmi

ahojky asi pre vozíčkarov to nebude však?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Iveta. Skôr nie.

• jakub pred 2 rokmi

Dobry den plati to aj v Prešov v ZOC max?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Jakub. Bohužiaľ v Prešove nie.

• wewa pred 2 rokmi

Dobry den… Som velmi velmi velmi SKLAMANA !!!!!!!! …citujem zo zlavy:

„…Či už je to rýchly prelet do hlbín vesmíru, alebo závratný automobilový pretek. “.....

kupony som kupila konkretne – pre prelet do hlbín vesmíru…

• pochopila som to tak, ze ide o film o vesmire, zatial co ide iba kreslene rozpravky pre deti. Tento fakt nebol nikde uvedeny, vnimam to ako zavadzanie.

Ano, asi som si mala dat tu pracu a preverit informacie z ponuky a filmy si overit na stranke. Nemusela som zazit to velke FIASKO v samotnom kine, nakolko som kupony kupila ako darcek pre vazenu osobu a nasledny odchod s dlhym nosom a nevyuzitim kuponov. Najradsej by som kupony vratila, v tomto pripade mi nejde ani o peniaze, ale o velke sklamanie z tejto zlavy, je to mozne?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Wewa. Veľmi nás mrzí váš názor nakoľko máme iba pozitívne hodnotenia tejto zľavy. Áno máte pravdu, keby ste si pozreli na stránke o aké filmy sa jedná vedeli by ste o nich. Informácie sú verejne dostupné a teda sa o zavádzanie určite nejedná. Pokojne nám napíšte na email podpora@zlavomat.sk čísla vašich kupónov a peniaze vám vrátime naspäť.

• Deniska237 pred 2 rokmi

Dobrý deň, chcem sa spýtať dá sa 5D kino navštíviť aj 21.4.2014 na veľkonočný pondelok v Bratislave? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Deniska. Mrzí ma to, ale cez víkend a sviatky neodpovedáme do diskusie.

• Monika pred 2 rokmi

Dobrý deň, aké sú otváracie hodiny počas Veľkej noci v SNV (ale aj pre iné prevádzky by bolo dobré vedieť)? O koľkej sa dá ísť na Veľkonočný pondelok, následne utorok, stredu atď.? Je potrebná rezervácia v dané dni?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Monika. Mrzí ma to, ale cez víkend a sviatky neodpovedáme do diskusie. Otváracie hodiny pre jednotlivé prevádzky máme uvedené na stránke.

• Lenka… pred 2 rokmi

stačí v nr kod v sms?

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Pekný deň Lenka. Je potrebné mať voucher vytlačený ako vstupenku.

• Karin pred 2 rokmi

Dobry den, z filmov uvedenych na http://www.kino-5d.sk/ si mozem vybrat, ktory chcem vidiet alebo ked pridem do kina tak uvidim ten, ktory mi vyberu ? Dakujem za odpoved Prajem pekny den S pozdravom

Zlavomat.sk pred 2 rokmi

Karin môžete si vy vybrať film aký chcete.

Pridať otázku

Diskusia k tejto ponuke je už uzavretá. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím, kontaktujte nás.

V prípade príspevkov mimo témy, urážlivých alebo rasistických si Zlavomat.sk vyhradzuje právo tieto nevhodné príspevky zmazať.

Variant: Vstup do 5D kina – Bratislava – Avion alebo Eurovea
10051 zákazníkov

V cene variantu:

Platnosť voucheru:

Od 5. 5. 2014 do 31. 7. 2014

Podmienky uplatnenia:

Po zakúpení voucheru zľavu uplatníte priamo na mieste (na výber niekoľko prevádzok - Nitra, Košice, Spišská nová ves, Žilina a Bratislava). 

Vytlačený voucher slúži ako vstupenka. 

Voucher je možné využiť od pondelka do štvrtka. 

Dĺžka trvania: cca 5 až 6-minútovy film.

Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

EUROVEA – Bratislava

Pribinova 8, Bratislava - Staré Mesto

Dnes otvorené: 10:00–21:00 Ďalšie dni

OC BORY MALL

Lamač 6780, Bratislava - Lamač

Avion shopping park – Bratislava

Ivanská cesta 16, Bratislava

Zobraziť ďalšie (3) Mapa pobočiek