Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Slávika Pavlíková

chcela by som sa opytat, ak mam smart televizor a je aj na usb da sa to pripojit aj na TV? alebo len na PC?

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Dobrý deň Slávika,
tanečný simulátor je určený iba pre počítač.

Prajem pekný deň.

Jano Štefanička

Milá Ingrid, ja nie som rozčúlený, len trošku sklamaný a chcel som len ľudí upozorniť na odchýlku v dodávke tovaru. Som veľmi rád, že sme to spolu dali na vedomie práve týmto spôsobom. Ospravedlnenie príjimam a prajem veľa úspechov v ďalšej práci a hlavne vo výbere korektných partnerov. Pekný deň.

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Ja vám rozumiem, občas sa to stane, že sa tovar omešká a niekedy za to nemôže ani priamo partner.

Aj vám prajem veľa úspechov a pekný deň :)

Jano Štefanička

Milá Ingrid, v ponuke máte napísané 14 dní. To pracovných som sa tam nikde nedočítal !!! tak nerobte zo mňa hlupáka. A keď som volal s pánom z ExclusiveShopu tak ma uistil že to do 14 dní určite nebude,,´tak tu prosím Vás nezavádzajte ľudí, aby nemuseli vyvetľovať svojim deťom, prečo nedostanú darček na narodeniny, ale až pár dní po ako ja. Ďakujem pekne

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Dobrý deň Jano. Ja som nič nemazala a nepovedala som vám žiadnu nesprávnu informáciu. Tento piatok to bude 10 pracovných dní od vašej objednávky a volala som s partnerom ktorý mi povedal, že sa objednalo trošku viac kusov a preto sa stalo, že sa tovar trošku omešká, avšak mal by vám prísť v priebehu budúceho týždňa, a kedže budúci štvrtok bude 14. pracovný deň od vašej objednávky, stále je možné, že tovar príde v lehote. Je mi ľúto, že nikde nie je uvedené, že sa myslí 14 pracovných dní, ide o to že cez víkend sú dni pracovného pokoja a vtedy sa objednávky neodosielajú pokiaľ to nekoná partner vo vlastnom záujme. Ospravedlňujem sa za zbytočne spôsobené nervy a za to že vaše dieťa nedostane tovar na narodeniny, ale ja to naozaj neovplyvním a skutočne má tovar ešte niekoľko dní na to aby prišiel v lehote.

Pekný deň prajem

Jano Štefanička

Som ešte zvedavý, ako to bude s prípadnou reklamáciou, keď ani čas doručenia nesedí.

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

Dobrý deň Jano. 14 dní sa myslí 14 pracovných dní a od vašej objednávky ubehlo zatiaľ len 8 pracovných dní, alebo teda 11 bežných dní takže ešte stále sú v lehote kým vám to má byť doručené podľa toho ako píšu. Takže stačí ak budete trpezlivejší a dôvodom na sťažnosť to bude až po 14 pracovných dňoch:)

Pekný deň prajem

Jano Štefanička

Upozornenie: ľudkovia, napísané je, že doručenie objednávky do 14 dní. POZOR!!!!! Nie je to pravda. Vlastná skúsenosť

Alžbeta Mareková

dobrý den, ešte sa chcem spýtať, napísané je, že poštovné je v cene, ale v objednávke to odo mna chce 1,20 eura. Takže? Vďaka :)

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, poštovné Vám bude manuálne odrátané dodatočne. Doplácať už nebudete nič :) Prajem pekný deň.

Alžbeta Mareková

Ďakujem, teším sa, keď mi príde domov.

Zlavomat.sk (Ingrid Petríková)

:)

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, simulátor je napájaný priamo cez USB, batérie nie sú potrebné.

Bety

dobrý den, prosím vás, treba k tomu aj baterky?

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, simulátor je napájaný priamo cez USB, batérie nie sú potrebné.

Jana

Dobry den, chcela by som sa opytat, aky je vyrobca a presny nazov vyrobku? Dakujem

martin

dobry den mna by zaujmalo ake pesnicky sa nachadzaju na cd

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, na CD sa nachádzajú rôzne piesne známe z DDR. Celkovo ich tam môže byť okolo 270.

Jana S.

Dobry vecer.
A co v pripade ze som si kupon zakupila, ale pri zadani kodu pri uskutocneni objednavky mi vyhadzuje hlasku ze poukazka neexistuje??? tym padom mi ani nedovoli objednavku dokoncit. Za odpoved dakujem !

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, z technických príčin pre tento produkt dočasne nie je možné zadávať kód kupónu do kolónky „Poukážky“ v nákupnom košíku. Kód kupónu zadajte do poznámky k objednávke. Objednávka sa odošle za plnú sumu, no manuálne Vám zľavu odrátame a dopácať už nebudete nič. Prajeme pekný deň.

Miška

Nie PS2, ale PS3 = herna konzola play station tri

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, tanečný simulátor je určený iba pre počítač. Prajem pekný deň.

Martina Čermáková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aká je záruka na tento tanečný simulátor? Ďakujem

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, záruka je 24 mesiacov. Prajem pekný deň.

Ivi

Jedna sa o tanecny simulator Dance performance I alebo II ?? dakujem za odpoved I.

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, nejedná sa o tanečný simulátor Dance Performance. Prajem pekný deň.

Tatiana

Dobry den, prosim o doplnenie rozmerov simulatora.

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, rozmery sú 94cm x 82cm x 2,8cm

Miška

Da sa podlozka pripojit aj do PS3?

ExclusiveShop.sk

Dobrý deň, podložka je určená pre pripojenie na USB. Teoreticky by to malo fungovať cez redukciu PS2/USB no túto informáciu nemáme overenú a neručíme za ňu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore