Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zelená káva – silný prírodný antioxidant

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Katka

Dobry den, 500 g balenie je uz vypredane, mala by som preto zaujem kupit 2×250g, musim si teda kupit 2 vouchery a staci mi jeden voucher na postovne? Tento voucher na postovne sa kupuje osobitne? Dakujem

Andrej

Dobry den,

ano voucher sa kupuje osobitne a staci jeden.

Dakujeme

Katka

Dobry den, chcem sa opytat, ci tato kava pbsahuje kofein.

Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Katka. Táto káva obsahuje kofeín.

Lucia

Dobry den. Kde najdem cislo voucheru? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,

číslo voucheru Vám pošleme až keď platba prejde na náš účet. Voucher Vám pošleme v maili ale budete si ho vedieť skontrolovať aj v sekcii moje nákupy.

Beáta Bočová

Dobrý deň,

ak sa mi toto jedno balenie zelenej kávy 250g/500g zakúpené na základe voucheru minie, kde si budem môcť dokúpiť ďalšie balenie? Prípadne aj za výhodnejšiu cenu.

Ďakujem.

 Beáta

Andrej

Dobry den,

ponukame viacero moznosti :)

  1. kupit si kupon a uplatnit az v auguste (platny az do 31/8)
  2. zakupit na nasej prevadzke na Obchodnej 42
  3. pockat si na nasu dalsiu akciu , ktoru po poslednom zaujme urcite opat zopakujeme :)

Dakujeme a sme radi, ze kavicka chuti.
Ľubica

Dobrý deň,
koľko káv sa môže vypiť denne. Ďakujem

Zlavomat.sk

Najviac tak 2–3 kávy denne Ľubica.

Patrik Hutman

Dobry den. Chcem sa opytat, ci tato kava je vhodna na pripravu v Kotogu – Taliansky presso var. Dakujem

Andrej

Dobry den,

v podstate nie je to vylucene, na vyluhovanie sa moze pouzit aj tento presso var. V kazdom pripade, jedna sa o kavu zelenu a teda nenahradza kavu prazenu, ci uz chutou alebo ucinkami.

Natalia Krešová

Dobey chcela by som vediet aka cens je na 500g kave .Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Krešová,

cena za 500 gramov je 9,99 €. Stačí ak si kliknete na zelenu kolonku kúpiť za a otvoria sa Vám varianty.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore