Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Cesta do neznáma: Vo štvorici do hôr

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Lucia

T.z., že voucher platí, tak pre jednoizbový apartmán ako aj pre 3 izbový?Či ako to chápať, že najmenší má 50 štvorcov a najväčší 80?

Petra

dobrý deň
všetky apartmány su 2 izbové, 1 spálna, 1 obyvačka s kuchynou....... rozdiel je v rozlohe, kupon sa vztahuje na tie mensie bez balkona.....ostatne za priplatok

Lucia

Ubytovanie pre 4 osoby znamená nejaký apartmán s 2 spálňami alebo 2 dvojposteľové izby? Zaujíma ma to kvôli tomu, že sme dve rodiny – každá s jedným dieťaťom do 2r. Tak či by nám to vyhovovalo.

Petra

dobrý večer
v apartmáne je spálňa s manželskou postelou s možnosťou prístelky a obývačka spojená s kuchyňou s rozkladacím gaučom pre dve osoby. najmenší apt ma rozlohu 50 štvorcov, najvačší 80
pekný večer

Daniel

Hotel sa nachádza v Tatranské Lomnici :D

Zlavomat.sk

Možno áno:)
a možno nie:)

Andys

Hneď by som sa na to dala, ale v tom termíne strážime rodičom psíka. Či aj zvieratko je v cene? :)

Petra

dobrý den
za psika sa plati 5 eur/noc a zatial su este dve izby volne kde je povolene prist so psom…

pekny den

Peťo

Dobry den, spominany welnes , fitnes a sauna vyrivka su v cene kuponu, alebo sa musi za každe doplacat navyše na mieste ? Dakujeme

Petra

dobrý deň
za wellness, fitnes, vírivku sa dopláca na mieste…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore