Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tradičné vianočné trhy vo Viedni

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Monika

Dobrý deň, chela by som sa spýtať dalo by sa nastupovať aj z Prievidze , keď si priplatíme?

MariJo

Dobrý deň Monika,
ďakujeme za Váš záujem. Ponuka je vypracovaná len na odjazd a nástupné miesto z Ba, preto ani za príplatok nie je možné nastúpiť v Prievidzi. Za porozumenie ďakujeme

Nikoleta

ďakujem, a sú ešte voľné termíny?? potrebovala by som pre 2 osoby …

MariJo

Voľné miesta sú už len 20.12 (sobota)

Nikoleta

Dobrý deň, koľko máte ešte voľných miest na 13.12 ??

MariJo

Dobrý deň Nikoleta, bohužiaľ termín 13.12. je už vypredaný. Ďakujeme

Michal

Dobrý deň, koľko máte ešte voľných miest na 19.12. a 20.12.?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, aktuálny stav: 19.12. 14 ks 20.12 10 ks

Zuzka Prieložná

Dobrý deň, je voľný ešte termín 6.12.?

MariJo

Dobrý deň Zuzka, termín 06.12.2014 (sobota) je vypredaný. Je to uvedené aj v ponuke vedľa dátumu. Ale ďalší termín napr. 13., alebo 20. ešte voľný je Za porozumenie ďakujeme

Simona

Kontaktovala som vas ale neprisla mi ziadna spätna odpoved a este dokupujem dalsie 4 kupony cize spolu 9 kuponov :)

MariJo

Milá Simona, v noci nepracujeme, takže som Vám odpoveď poslala dnes ráno aj s potvrdením pre 9 kupónov. pekný deň

Simona

Tak nakoniec potrebujem kupit teraz 5 kuponov na termin 20.12. je to isto volne ak ano zaraz kupujem

MariJo

Mila Simona. Urcite kupujte :-) Este mame volne miesta pekny vecer p.s. potom sa mi ihned nahlaste na marijo@marijo.sk

Bianka

Dobrý večer prajem,
máte dve voľne miesta na 20.12 prosím?

Ďakujem pekne

MariJo

Dobrý deň Bianka,

áno v danom termíne máme ešte voľné miesta. Nech sa páči, môžete si kupóny zakúpiť. Pekný deň

Simona

mali by sme 4 ludia ludia zaujem na datum 20.12.

MariJo

Dobrý deň Simona, v prípade záujme si zakúpte 4 ks voucherov. Po prijatí platby Vám portál www.zlavomat.sk vygeneruje čísla kupónov a tie nám zašlete na adresu: marijo@marijo.sk. Následne Vám pošlem ďalšie inštrukcie. Pekný večer

Simona

prepacte pomylila som sa 20.12.

MariJo

Dobry den Simona. v termine 20.12. je este dostatok volnych miest.

Simona

Dobry den , kolko je prosim vas volnych miest na datum 20.11.?

lenka

Dobrý deň náhodou neplánujete pridať ešte termíny, ktoré sú už vypredané? konkrétne máme záujem o 29.11.2014. Ďa­kujem.

MariJo

Dobry den Lenka, Volne terminy su uvedene pod ponukou. Momentalne nemame v plane pridavat dalsie. Za porozumenie dakujeme

simon

Dobry den.Chcem sa spytat ako sa dostanem so stanice Westbahnof na Vianocne trhy?A ako sa volaju tie najvacsie trhy vo viedni…To su tie na rathausplatz.­.Dakujem…

MariJo

Dobry den Simon v autobuse bude tech.sprievodca ktory Vas usmerni a vysvetli cestu. Ano to su tie na radnicnom namesti. Radi by sme Vas upozornili aby ste pred vybranim terminu kontaktovali ci su est volbe miesta. Dakujem

Anj

Dobrý deň, kam mam zadať termín ktorý som si vybrala? to až keď si objednam ?

MariJo

Dobrý deň Anj,

termín uveďte pri zaslaní kupónov na naš e-mail: marijo@marijo.sk

Danica

Dobrý deň,
je ešte voľný termín 6.12.?

MariJo

Dobrý deň Danica,
termín 06.12. je ešte voľný

lukas

Dobry den, prosim vas plati sa aj za deti? Mame jedno trojrocne a polrocne. Nebude problem ak by sme brali kocik?
Dakujem

MariJo

Dobrý deň Lukáš. Cena 12,50 / osoba či je to dieťa, alebo dospelý. Čo sa týka polročného dieťaťa to nesmie byť z bezpečnostných dôvodov na rukách rodiča, ale musí samostatne sedieť na sedadle v autosedačke. Pokiaľ by ste brali kočík, s tým problém nebude, prepravoval by sa v batožinovom priestore

Ľubica

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či cena 12,50 eur je spolu za cestu z BA do Viedne a aj z Viedne do BA? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Ľubica,

v cene voucheru je aj cesta tam aj naspäť.

Sofia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať presnejšie na ten program.. po príchode sa iba dohodneme na mieste kde sa stretneme keď budeme odchádzať a inak si robí každý svoj vlastný program počas celého výletu ?

MariJo

Dobry den Sofia.
Po prichode do Viedne sa yrci miesto stretnutia. Zvycajne to byva presne to kde sa aj vystupi. Program je volny- individualny.

Katarina

Dobrý deň,
rada by som sa spýtala na miesto, kde vo Viedni vystúpime/ nastúpime. Zaujíma ma vzdialenosť od trhov, vzhľadom na obtiažnejšiu pohyblivosť mojej spolucestujúcej. Ďakujem.

MariJo

Dobry den pani Katarina.
Vystupnym a nastupnym miestom je stanica Westbahnhof.

Danica

Dobrý deň,odkiaľ sa presne ide z Bratislavy?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Danica,

presne miesto ešte nie je určené. Po uplatnení voucheru Vám budú zaslané presné pokyny od partnera.

Pekný deň.

Jana Čabalová

Dobrý deň, môžem sa spýtať na nástupné miesta, kde bude autobus stáť? Ďakujem, Janka

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Čambalova,

nástupné miesto v Bratislave ešte nie je určené. Po uplatnení voucheru Vám budú odoslané presné pokyny.

Pekný deň.

MariJo

Dobry den. Auyobus bude odchadzat od SH Pasienky

Iva

Poskytujete zľavu z ceny, napr. pre deti, ZŤP… alebo cena je jednotná pre všetkých bez ohľadu, či cestuje dospelý alebo dieťa, občan ZŤP a pod…?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Iva,

cena je fixne stanovená pre všetkých.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore