Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fotokalendár z vlastných fotografií

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Tereza

Dobry den, tyzdenny stolovy kalendar nemate v ponuke?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, v bežnej ponuke máme aj stolový týždenný kalendár, avšak tento nie je predmetom uvedenej akcie na zlavomate.
Objednať si ho môžete na tomto linku:
 http://printstudio.faxcopy.sk/kalendare/uvod

elena

Dobrý deň chcela by som sa opýtať, že keď si dnes zakúpim varcher dokedy ho musím uplatniť?? ďakujem za odpoveď

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, voucher je možné uplatniť do 31.1.2015.

Danica

Dobrý deň, chcem sa opýtať akým spôsobom dostanem fotky z mojich dokumentov do galérie?
Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, vaše fotografie v digitálnej forme nahráte pomocou tlačidla „+“ – pridať do galérie.

Pilková Iveta

Dobrý deň, 13.12.2014 som si objednala fotokalendár a bola mi aj potvrdená objednávka. Písali ste, že tovar príde do 7 dní a tovar objednaný do 14.12. príde do vianoc a dnes je 22.12. a môj fotokalendár stále nie je hotový…prosím dajte mi vedieť čo je s mojou objednávkou č. 101575. Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, podľa našich záznamov bola vaša objednávka vybavená 23.12.2014. Prajem pekný deň.

Darina Mi

dobrý deň, je už pokročilejší dátum, preto sa chcem opýtať či by sa dal aj urobiť kalendár tak že by bol od februára 2015 do januára 2016 alebo sa dá len od januára 2015 do decembra 2015?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, áno, pri vytváraní kalendára si môžete zvoliť aj obdobie (rok a mesiac), ktorý má kalendár začínať.

Michaela Kapková

Dobry den, chcela by som sa spytat, ze ci mi spravia fotokalendar na predajni( nemusi byt hned hotovy), pretoze v mojom pc si neviem fotky upravit tak, ako to vyzaduje vasa stranka. A stoji priplatok. Dakujem:-)

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, fotokalendár je možné vytvoriť aj priamo v predajni, avšak pri uplatnení voucheru priamo v predajni platíte manipulačný príplatok.

Hable Ella

Dobry den,
pokial si kalendar objednam teraz, bolo by mozne si ho osobne vyzdvihnut v Kosiciach na niektorej pobocke este pred Vianocami?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, žiaľ už to nie je možné, posledné objednávky s garantovaným dodaním do Vianoc z tejto akcie bolo možné vytvoriť do 14.12.2014.

Veronika

Dobrý deň,
ak dnes objednám kalendár s osobným vyzdvihnutím v Bratislave je ešte šanca, že ho budem mať do Vianoc?
Ďakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, žiaľ, nevieme vám to už garantovať, naša výroba ide nonstop, poslednú možnú objednávku pre doručenie do Vianoc bolo možné zadať do nedele 14.12.2014.

Benďa Kaskaladková

Dobrý deň.AK zadám obj.ešte dnes,stihne prísť do Vianoc?v Po je predajna na Hlavnej a na Tkáčskej.Pri vyzdvihnutí platím ešte niečo naviac?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, objednávky ktoré boli zadané do nedele bolo možné doručiť do Vianoc. Máte možnosť priobjednať si aj ďalšie služby, ktoré hradíte pri vyzdvihnutí.

MichalM

Objednal som si kalendare cez e-shop. Co je potrebne pri ich vyzdvihnuti?
 Ď.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, prosím pri vyzdvihnutí uviesť číslo objednávky, ktoré vám prišlo automaticky po vložení objednávky.

Jana

Dobry den, ako zistim, ci uz je moja objednavka na predajni? Dakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, o tom, že vaša objednávka je pripravená na vyzdvihnutie budete informovaní smskou alebo telefonicky na t.č., ktoré zadávate v objednávke.

Jana

Dobrý deň, pri zadávaní objednávky som sa dostala ku kroku výberu predajne, po odkliknutí „pokračovať“ sa mi zobrazila úvodná stránka s tlačidlom „pokračovať“, ale to ma hodilo zasa úplne na začiatok. Objednávala som na dvakrát 4 kalendáre (1 ks a 3 ks), ale nevidím ich ani v košíku, ani medzi medzi objednávkami. Som zaregistrovaná. Neprišiel mi ani mejl s potvrdením objednávky. Kedy a ako zistím, či moja objednávka prešla?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, vaša objednávka je zaevidovaná až vtedy, keď vám príde automatický potvrdzujúci mail s číslom objednávky.

Zuzana

Dobry den,

chcela by som sa prosim Vas infomovat, ci budem telefonicky/mailom kontaktovana, ze si mozem kalendar prevziat na pobocke. Alebo mam 23.12. sa na pobocku dostavit (kedze je garancia dorucenia kalendara do 23.12.).

Dakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, o vyhotovení objednávky budete kontaktovaná smskou alebo telefonicky na vami zadané t.č.

Simona

Bol by to kalendár A4 na výšku, vzor Mesačný nástenný s fotografiou hore. Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, veľkosť rámčeka pre fotografiu pri tomto kalendári (okrem titulky) je 764×642 px. Túto veľkosť uvádzame priamo pri každom liste, môžete si ju pozrieť pri navrhovaní jednotlivých listov kalendára.

Simona

Dobrý deň,
prosím vás, aký pomer strán (orez) majú mať fotky do kalendára A4? Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, k dispozícii je viac šablón s rôznymi pomermi strán. Prosím, špecifikujte číslo šablóny a konkrétny druh kalendára (na šírku alebo na výšku) a pomer strán pre fotografie vám radi poskytneme.

Radka

Dobrý deň, v mojom meste vaša predajňa nie je, posielate aj na dobierku?

FaxCopy, a.s.

Dobrýdeň, áno je možné zaslanie na adresu zákazníka kuriérom na dobierku – doplatok je 5,10€, platíte priamo kuriérovi.

Stanislav

Dobrý deň,
kúpil som si voucher na kalendár a chcem sa opýtať – dokedy ho vlastne môžem využiť, lebo hore na ňom píše, že voucher je platný do 31.2015 a dolu pri informáciach o využití kuponu píše:Využitie: platnosť voucheru je od 18.11.2014. Podľa toho som už kúpil neplatný voucher? S.B.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, voucher je platný OD 18. 11. DO 31. 1. 2015. Určite je platný. ;-)

Erika

Dobry vecer,
dokedy najneskor treba objednat kalendare, aby som mala garanciu, ze mi dojdu do Vianoc?
Dakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, dodanie je 7 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Odporúčame objednávku vytvoriť najneskôr 11.12.2014.

Tamaska Stretavská

dobrý večer,
dávala som objednávku na 3× kalendár A4 nastenný, pri platbe ma vyhodilo ak som zopakovala objednávku už ma pustilo len na 2 ks- viac sa nedalo… nie je možné požiadať ešte o jeden taký kupon.

Zlavomat.sk

Pekný deň Tamaska,

skúste si prosím objednávku vytvoriť, malo by to byť v poriadku.

Jana

Dobrý večer prosím Vás dokedy treba urobiť objedvavku,aby som to do vianoc?
Ďakujem!

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, výroba a dodanie do predajne vyzdvihnutia trvá do 7 pracovných dní, takže ešte v pohode stíhate. ;-) Odporúčame však vytvoriť objednávku čo najskôr, pred Vianocami je naša výroba veľmi vyťažená.

Kristína Došová

Dobrý deň,
ako dlho od objednávky (koľko dní) trvá vyhotovenie kalendára?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, výroba a dodanie do predajne vyzdvihnutia trvá do 7 pracovných dní.

Martina

Dobry den je nejaka moznost aby sa vytvoril kalendar s viacerymi fotkami na jednej strane?
Ďakujem za odpoved

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, je to možné ak si vopred vytvoríte koláž a nahráte ich ako jeden obrázok k príslušnému kalendáru.

Palo

1. Chcem si u Vás objednať fotokalendár vo variante 2, ale v trojnásobnom vyhotovení, t. j. ten istý kalendár trikrát. Ako postupovať pri objednávke? Ak si kúpim 3 vouchery, kde a kedy ich uplatním? Koľko bude v prípade online objednávky a osobného vyzdvihnutia účtované v predajni ako doplatok?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, počet rovnakých kusov zadáte v prvom kroku priamo pri on-line zadávaní objednávky, následne zvolíte možnosť voucher a do ponúknutých polí vyplníte čísla všetkých voucherov.

Nikolka Maslovská

Dobrý deň, dá sa poslať vyhotovený kalendár aj poštou alebo sa musí prevziať len v predajni? Ďakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, vyhotovený kalendár je možné poslať aj na adresu zadanú zákazníkom kuriérom za cenu dopravy a balného podľa aktuálne platného cenníka – 5,10€ s DPH.

Sara Tothová

Dobrý deň,
možem použit na kalendár svoju vlastnú koláž ako 1 stránku?
Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, áno samozrejme, svoju koláž nahráte ako jeden súbor (napr. jpg) a umiestnite ho na stránku kalendára ako bežnú fotografiu.

Simona

Dobrý deň, chcem sa spýtať keď si chcem zadať objednávku priamo v predajni v Piešťanoch je možné aj použiť a využiť mojich 50 kreditov alebo to musím vopred vyplatiť prostredníctvom zlavomatu

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, vaše kredity z konta na zlavomate môžete využiť len prostredníctvom nákupu na zlavomat.sk.

Zuzana

Dobry den,

kolko existuje sablon na A4 sirka? Ukazuje mi len dve, ale tu ktoru chcem, tam nie je. V ponuke zobrazena bola…

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, k dispozícii je až 8 šablón pre tento typ kalendára. Dúfam že si z nich vyberiete. Ďakujem.

Martina

Dobrý deň, kalendár sa dá vytvoriť až po zakúpení voucheru? Nemám možnosť vopred vidieť šablóny a podobne? Ďakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, šablóny si môžete pozrieť v on-line editore – ako keby ste nahadzovali objednávku, avšak ju nepotvrdíte. http://printstudio.faxcopy.sk/kalendare/uvod

Martina Kozlova

Dobry den,
Objednala som si 2 kalendare typu A3. Moja otazka znie: viem vytvorit 2 rozne kalendare, ked mi pride 1 zlava, ktora obsahuje 2 ks, alebo tuto objednavku treba stornovat a kupit si zvlast 2 zlavy a zadat to jednotlivo? Dakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, mali by vám prísť dva rôzne vouchery, na každý voucher viete vytvoriť zvlášť objednávku.

Inga

Dobrý deň,
zakúpila som si Variant č.2.Je možné vo fotoeditore vytvárať fotokoláž, tj.použiť na jednu stranu v kalendári aj viac fotiek, prosím?
Verím, že áno, ďakujem :)

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, žiaľ v našom editore nie je možné vytvárať koláže z fotografií. Na jednej strane v kalendári je možné umiestniť jednu fotografiu.

Van

Dobrý deň
chcela by som sa spýtať akú veľkosť majú mať fotky v kalendári var.1.

Ďakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, odporúčaná veľkosť je 5px na 1mm. Pekný deň.

Martina

Je mi to ľúto, ale musela som od zmluvy odstúpiť, nakoľko program na vytvorenie kalendára sa nedal nainštalovať…

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, v našom prípade si neinštalujete žiadny program. Objednávka sa vytvára on-line. Ak ste mali problémy s vytvorením objednávky, boli by sme vďační, keby ste sa s nami s vašou skúsenosťou podelili na zlava@faxcopy.sk, a pomohli nám tak zlepšiť fungovanie systému, prípadne odstrániť prípadné chyby. Ďakujeme.

Diana Bányiová

Dobry ja by som potrebovala cesky kalendar da sa dakujem

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, áno, k dispozícii v on-line editore sú české aj anglické šablóny.

Helena Rokova

Dobrý deň mám zakúpený kupón ak prídem do predajni osobne spravia mi to na počkanie ak mám fotky na USB klúči ďakujem Hela

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, podmienkou akcie je vytvorenie on-line objednávky, kde si všetky fotografie nahráte sami a kalendár si pripravíte podľa vlastných predstáv. V prípade, že vám objednávku bude vytvárať pracovník FaxCopy, bude na mieste účtovaný manipulačný poplatok za spracovanie objednávky. Vyrobenie na počkanie je možné za expresný príplatok len v prípade, ak to dovoľujú podmienky predajne, závisí od vyťaženosti. Najlepšie je informovať sa priamo v predajni.

Andrea

Dobrý deň,
pri objednávke kalendára písalo možnosti A3 kalendár na šírku alebo na výšku. Teraz keď zadám kód na stránke nie je možné vybrať len kalendár na šírku. Prosím o radu ako postupovať ak chcem kalendár na výšku.
Dakujem.

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, po zadaní voucheru si zvolíte typ kalendára podľa požadovanej orientácie a následne vyberiete šablónu. V prípade ak problémy s objednaním pretrvávajú, prosím obráťte sa na nášho eshop administrátora zlava@faxcopy.sk.

Robert

Dobry den,

kde je dostupny program na vytvorenie kalendara? Nikde na Vasich strankach som ho nenasiel. Dakujem!

Zlavomat.sk
Gabriela Trudičová

dobrý deň!
Keď si vyzdvihnem kalendár osobne v predajni, platím ešte nejaký
poplatok?

FaxCopy, a.s.

Dobrý deň, za osobné vyzdvihnutie neplatíte žiadny poplatok. Dôležité je ale aby ste vytvorili on-line objednávku podľa pokynov k akcii alebo na voucheri.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore