Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relaxačný pobyt pre 2 osoby v Hoteli Chemes***, Zemplínska Šírava!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Benefity
Jakub

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako je možné, že ponúkate relaxačný pobyt (bazén, sauna, biliard, minigolf, fitnes, stolný tenis) a až po zakúpení kupónu a následnej rezervácií som sa dozvedel, že v hoteli prebieha rekonštrukcia bazéna a relaxačných priestorov.Hotel mi ponúka len ubytovanie a stravu.Je možné vrátenie peňazí za zakúpený kupón?

Zlavomat.sk

Pekný deň Jakub,

samozrejme. Napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk kód voucheru a túto informáciu a preveríme to.

Anna

Dobrý den,
chcela by som sa opýtat, máme malého psíka čivavu, chceli by sme príst na 5 nocí, kolko by sme platili poplatok za psíka na tých 5 nocí pobytu?
Dakujeme za odpoved.
 Anna

Zlavomat.sk

Pekný deň Anna,

doplatok za psíka je 3 € na noc.

fero

Dobry den
Deti do 4,99 rokov maju zdarma lozko aj polpenziu vstup do bazenu proste vsetko ako dospeli alebo sa za nieco priplaca??dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pán Fero,

áno dieťa do 4.99 roka má všetky služby zdarma.

Pekný deň.

Adriana

Prosím Vás, je nejaký príplatok za apartmán? Deti majú 4 a 6 rokov, potrebujú vlastné lôžko, v samostatnej 2-lôžkovej izbe nemôžu byť, chceme byť pokope celá rodina :-) Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Adriana,

hotel má v dispozícií aj apartmány. Doplatok je 10 eur/noc.

Milan Carik

ZDRAVIM VAS,CHCEM SA OPYTAT ,AK BY SOM CHCEL DOPLATIT K POBYTU DCERU KTORA MA 14 ROKOV KOLKO BY SOM DOPLACAL,DAKUJEM

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Carik,

cena za 14 ročné dieťa je polovica hodnoty voucheru.

Erika

Dobry den

Ja by som sa chcela opytat,ze mate miesto na 2 osoby maji 2015. Ubytovanie je vchodny aj pre dochodkov?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Erika,

pobyt je vhodný aj pre dôchodcov. Ohľadom informácií ohľadom rezervácie prosím kontaktujte priamo recepciu.Tel. kontakt 056/649 21 01.

Pekný deň

Dusan Malo

Zdravím. Rád by som vedel ,aká je teplota vody v bazéne a aká je možnosť / za akú cenu/vypožičanie bicykla.Ďakujem Du­šan

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Malo,

teplota v bazéne je 28–30 stupňov. Cena za požičanie bicykla je na jednu hodinu 1€ a na celý deň 6 €.

Kristína Fabiánová

Dobrý deň, poprosím o informáciu aký veľký je hotelový bazén a či je voda ohrievaná, alebo studená prírodná. Ďakujem za odpoveď.

hotel Chemes

Dobrý deň,
Bazén je 14m dlhý a 5m široký.
Voda v bazéne má 28C

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore