Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Univerzálny držiak do auta v bielej alebo čiernej farbe

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lucia Garbierová

Dobrý vecer,tiez by som poprosila mail s návodom. Adresa- luciagarbierova17@gmail.com

Jiří Roháč

Dobrý den,

návod jsem Vám právě odeslal.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Roman

Dobrý deň prajem,
bohužiaľ, tiež mám negatívne skúsenosti s danou kockou. Lepidlo držalo chvíľku, asi 2 dni a už mi mobil spadol a skoro sa rozbil displej…
Jasné, môžete vrátiť výrobok do 14 dní, len to poštovné vám už jikto nevráti, či sa mýlim ?
4€ ku mne, keď to pošlem k vám tak ďalšie a výrobok stojí 12......

Jiří Roháč

Dobrý den,

Vaše problémy mě mrzí. Pokud lepící vrstvu umyjete pod vodou, tak znovu získá lepící vlastnosti. Dostal se k Vám emailem návod na použití? Radši Vám jej znovu přepošlu, jsou tam rady a tipy, jak držák používat k Vaší spokojenosti.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Sonia Danisova

Dobry den.
Udrzi to aj telefon v plastovom obale ci v externej nabijacke?
Dakujem Vam.
 SD

Jiří Roháč

Dobrý den,

ano udrží telefon i v obale či externí nabíječce. Lepící vrstva je opravdu silná. Pro snadné používání doporučuji přečíst návod, který Vám zašleme emailem.

Děkuji

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Jiří Roháč

Dobrý den,

mrzí mě že nejste spokojena. S tímto zbožím je 99% lidí spokojeno, prodal jsem již tisíce kusů tohoto zboží a vrátily se mi asi 2 kusy. Pokud nejste se zbožím spokojena, tak máte 14 dní na jeho vrácení, popřípadě lze využít reklamace. Věřím, že Vaše spokojenost jen pramení, ze špatného používání zboží, postupovala jste dle doporučení v návodu?

Pokud budete chtít věc řešit, neváhejte se na mě obrátit na info@bezdoteku.sk.

Děkuji

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Eva

Ako pridať hodnotenie ku konkrétnemu výrobku? Vidím veľa hodnotení akože k tomuto produktu, ale keď sa dobre začítate, je to hodnotenie skôr asi predajcu a rôznych výrobkov. Tento konkrétny držiak Magic cube sú len zbytočne vyhodené peniaze. Kúpila som ho tu na Zľavomate a po pár dňoch prestal držať. Ani umytie nepomohlo a spodné lepidlo nelepilo vôbec (od začiatku) – v aute som ho vôbec nemohla využiť.

Zlavomat.sk

Pekný deň Eva,

na stránke uvádzame že sú to hodnotenia podniku, nie konkrétneho výrobku. Sú to hodnotenia všetkých akcií tohto predajcu spolu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore