Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný alebo večerný skipas do strediska SKI KRAHULE! Aj cez víkendy!

4,7 / 5 SKI KRAHULE Krahule  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Peťa

Dobry den.mam zakupeny este jeden voucher, ktory nemam kedy vyuzit, kedze som odcestovana dlhodobo.chcem sa informovat ci sa da voucher vratit a ci mi vratite peniaze dakujem. :)

Skikrahule

Od utorka sme v prevadzke az do konca marca, mozete ho vyuzit aj cez vikendy

Anna Lomenova

Dobrý deň, ako je to s detskými lístkami: Mám deti od 8 do 4 rokov platí im tiež zľavový kupón?

Skikrahule

Do 6 rokov je zdarme, od6 do 15 platia kupony

Paula

Dobrý den,
mam záujem kúpiť dva vouchery. Chcem sa informovať ked uhradím platbu dnes a lyžovať chceme ísť v nedeľu 14.2.vecer. Budú mi doručené vouchery ked uvádzate ze ich zasielate do dvoch pracovných dni? Poprípade možem sa preukázať potvrdením o úhrade? Ďakujem P

Skikrahule

Ok, pridite vyriesime

Ivana

Dobry den, chystame sa na predlzeny vikend pia-so-ne a chceli by sme si zskupit vouchery ako na celodenne tak aj na vecerne lyzovanie.. je mozne tieto vouchery uplatnit aj so/ne? Tiez nerozumiem tomu obmedzeniu.. som to pochopila ze je to mozne len v pracovne dni.. dakujem za vysvetlenie..

Skikrahule

Vecerne sa daju uplatnit v piatok a v nedelu, denne v piatok

Peter

Chcem kúpiť pre rodinu na dnes, večerné lyžovanie voucher 5 lístkov.Je to možné?
Nerozumiem tomu obmedzeniu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter, voucher môžete využiť aj v nedeľu na večerné lyžovanie.

K. SNIDA

Dobry den,

Je mozne zlavovy kupon na skipas uplatnit aj cez mobil ?
t.j. ak ho nemam moznost vytlacit.....tak ho ukazem na mobile na predajnom mieste (Krahule)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno máte takú možnosť. :) Stačí, keď si voucher stiahnete do mobilu, prípadne si kód pošlete SMS-kou.

Prajem pekný deň.

miroslav.harangozo@gmail.com

je moznost zakupenia ski pasu v zlavomate aj inou cestou ako cez internet ?

Zlavomat.sk

Pekný deň Miroslav,

voucher môžete zaplatiť kreditnou kartou online, bankovým prevodom, alebo ak nechcete platiť cez internet, tak môžete platiť aj priamym vkladom na náš účet.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore