Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Štýlové pánske Polo tašky z pravej kože

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Rudolf Durdík

Je možné zakúpiť ešte túto tašku vpredu s rozdelením vreckom?

Epadia

Dobrý deň,
momentálne sú tašky vypredané

Martin Kapalko

Dobry den
Chcem sa opytat , preco ste mi neposlali fakturu a druha otazka – objednal som si aurus a poslali ste mi clasik

Epadia

Dobrý deň,
faktúru by ste mali mať v e-maili. Prípadnú reklamáciu ohľadom zlého dodania je treba smerovať na info@epadia.sk
Ďakujeme za pochopenie

Peter Kniz

Chcem si objednat tasku Polo Clasik,co mam urobit.

Zlavomat.sk

Pekný deň pán Kniz,

veľmi nás to mrzí. Žiaľ zľava už bola vypredaná.

Alena

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že aká je to zľava, keď na internete som našla takú istú tašku o niečo lacnejšiu.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Alena,

ak ste tašku našli na internete v inej predajni s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať taktiež o zľavnenú cenu a žiaľ akcie iným internetovým obchodom nemôžeme zakázať.

Daniel

Dobrý deň pri objednávke mi to príde na dobierku alebo kuriérom na adresu?

Zlavomat.sk

Pekný deň Daniel,

je potrebné najskôr zaplatiť bankovým prevodom, alebo kartou za tento tovar a následne Vám bude doručený Slovenskou poštou.

Katarína

Dobrý deň, bolo by možné teda premerať tu dĺžku ramienka na oboch variantoch tašky, teda aká je maximálna dĺžka..

ďakujem

Padia

Dobrý deň Katarína,
už je k dispozícii len model Classic a ten má maximálnu dĺžku remeňa rovných 150cm (čiže pri nosení 75cm – polovica)
Pekný deň

Nikol

Dobry den aka je presna dlzka ramienka na zavesenie ?

Padia

Dobrý deň Nikol,
dĺžka je nastaviteľná. Pokiaľ potrebujete vedieť maximálnu dĺžku, môžeme Vám to premerať.
Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore