Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Rodinný pobyt s možnosťou lyžovačky v Nízkych Tatrách + dieťa do 12 rokov ZDARMA

4,3 / 5 Penzión a turistická drevenica Schweintaal** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzik

Prosím ako ďaleko je lyžiarsky svah a aký to je svah?

Janka Piliarová

Dobrý deň,
najbližší svah je vzdialený cca 25 km na Čertovici.
Ešte sa v pohode lyžuje.
S pozdravom
Janka Piliarová

Eva

Dobrý deň,
chcem sa opýtať na voľný termín od 25.3.-27.3. v penzióne?

Ďakujem

Janka Piliarová

Dobrý deň,

kapacity už máme obsadené.

Ďakujem.

S pozravom

Janka Piliarová

0911 343 344

Mirka

Dobrý večer.Chcela by som sa spýtať, či máte voľné termíny od 17–19. 6. pre 10 dospelých a dve deti v turistickej ubytovni.
Ďakujem.
S pozdravom Mirka

Janka

Dobrý deň,

v požadovanom termíne máme ešte Turistickú ubytovňu voľnú. Rezervujem Vám termín ? Ak áno pošlite mi prosím č. kupónu.

Ďakujem.

Jozef

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či je možné sa u vás stravovať s bezlepkovou diétou, hlavne čo sa týka pečiva

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jozef,

bohužiaľ takýto typ stravy hotel nezabezpečuje.

Terézia Tomaškovičová

Dobrý deň, chcem sa spýtať na termín 19.2. – 21.2.2016, či ešte máte voľné dvojposteľovú izbu. Ďakujem za odpoveď.

Janka Piliarová

Dobrý deň,

v uvedenom termíne máme už všetky kapacity obsadené.

Ďakujem.

S pozdravom

Jana

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či máte ešte voľné termíny o 26–28.3.2016? Ďakujem

Janka Piliarová

Dobrý deň,

cez Veľkú noc už máme kapacity obsadené.

S pozdravom

Mariana

Prosim Vas mate volne vtermine od 4 do 6 marca?

Janka Piliarová

Dobrý deň Mariana,

v termíne od 4–6.3.2016 máme ešte voľné kapacity.
Rezervujem Vám izbu ?

Ďakujem za odpoveď.

Simoma

Prajem krásny večer, chcela by som sa opýtať či pri ubytovaní V turistickej ubytovni máte na mesiac február ešte voľné termíny? Ďakujem.

Janka Piliarová

Dobrý deň,

voľné termíny máme od 1.2.-8.2.2016.
Ďakujem.

S pozdravom
Janka Piliarová

julia onderova

Krasny den prajem, pobyt by som chcela kupit mamine s kamaratkou. Su to 60rocne dochodkyne, jedna ZTP. Co im viete ponuknut, nakolko wellness, ani lyzovacka nie je pre ne? Dalej ma zaujima vlakove/autobusove spojenie, nakolko nefoferuju. Tiez by ma zaujimalo, ci stoji penzion samostatne a ako daleko je najblizie mesto/obec. Dakujem vopred. :)

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Onderová,

ohľadom iného balíčka ako sa predáva na zlavomat.sk a ceny pre ZTP sa prosím informujte priamo na emailovej adrese: schweintaal@schweintaal.sk, alebo telefonicky na +421 486 198 374.

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

penzión sa nachádza v dedine Braväcovo, najbližšie mesto Brezno je vzdialené 14km.

Autobusové spojenie normálne funguje.

Vlaková preprava je len po Beňuš, odtiaľ je k nám 2km.

Akurát sme spolu telefonovali, tak si ešte vyberte termín a dajte mi vedieť.

Ďakujem.

S pozdravom

Janka Piliarová

Júlia Adamuščinová

Dobrý večer. Prepáčte, ale stále ma napadne nejaká otázka :D Neskoro som si všimla, že pobyt je na ubytovňu a penzión, Chcem sa opýtať, ak je ubytovňa tá na úvodnej fotke, tak chcem ten pobyt za 59 eur, ale ak je to penzión, tak by som chcela radšej tamto. Ide o to, že som už uhradila 59 eur, tak sa chcem opýtať, že ak by to na fotke bol penzión, či Vám viem 20 eur doplatiť na mieste v deň pobytu. Zároveň by som rada videla fotky turistickej ubytovne a izieb, ak to nie je tá úvodná. Ďakujem.

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

fotky z TU sú zverejnené na našej stránke www.schweintaal.sk.
V TU je spoločné soc. zariadenie , tak ak Vám to nevyhovuje objednajte si ubytovanie v penzióne, tam sú soc. zariadenia na každej izbe.

Júlia Adamuščinová

Dobrý. Ešte mám otázku. Na hlavnej fotke je ubytovňa alebo penzión? Ak penzión viete mi poslať fotky aj s turistickej ubytovne? Ďakujem

Janka Piliarová

Dobrý deň Júlia,

veľká budova na fotografii je penzión a vľavo tá malá budova je Turistická ubytovňa.

Fotky z interiéru sú zobrazené na www.schweintaal.sk

Prajem pekný deň.

Júlia Adamuščinová

Dobrý deň. Ak mam malé dieťa, ktoré sa nestravuje, lebo ho kojím, tak je pobyt za dieťa zdarma? Dopláca sa iba za postieľku? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Júlia,

ak máte iba jedno dieťa je zdarma.

Zuzana

Dobrý večer je voľný termín od 4.1. na 5 nocí? 2 dospelí a 7r. dieťa?

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

voľné by sme ešte mali od 5.1.2016 do 10.1.2016., izbu rod. typu s balkónom, za doplatok 9€/noc.

Alebo bez doplatku voľná dvojposteľová izba s prístelkom od 6.1.2016 -

11.1.2016.

Ktorú izbu Vám môžem rezervovať ?

Ďakujem.

Žaneta

Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako by sa dalo vyriešiť ubytovanie 3 osob na 4 dni/3noci. Prístelka pre 3 osobu nepripadá do úvahy.

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

ubytovanie sa dá vyriešiť tak, že si doplatíte apartmán – 13€/noc a budete mať posteľ, a nie prístelok.
Apartmán je 4– miestny mezonet.
Dajte mi prosím vedieť., ktorý termín Vám rezervujem.

Ďakujem.

Michal

Dobrý deň.
Chcel by som sa opýtať na doplatok za rodinnú izbu na 3 dni, dva dospelí a dve deti ( 5 a 3 ročné )
Kolko by sme doplacali ked by sme si kupili kupon cez zlavomat? Ked dobre počítam a druhe diaťa by sme platili 2×13 + 2×9 a za prve diťa 2×9 eur?

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

jedno dieťa má ubytovanie zadarmo, za ďalšie zaplatíte 13€/noc.
Stravovacie služby podľa chuti a objednávok.
Takže o ktorý termín máte záujem ?
Dajte mi prosím vedieť.

Gizka

Dobrý deň, chcem sa opýtať, využívanie vírivky a sauny je v súkromí alebo sa tam budeme tlačiť aj s inými hosťami? Vopred ďakujem za odpoveď.

Penzión Schweintaal**

Dobrý deň,

wellness poskytujeme len samostatne, takže budete mať súkromie.

S pozdravom

Janka Piliarová

Stefan Duricek

Dobrý deň, chceli by sme sa spýtať, či a koľko sa dopláca za rodinnú izbu /mezonet/.Sme 2dos.+3deti /3,6,12/ – koľko by nás vyšiel pobyt u Vás na 4 noci?

Piliarová Janka

Dobrý deň,
doplatok by bol 13€ /noc za jedno dieťa za ubytovanie + stravovacie služby za všetky deti.
Kúpte si pobyt na 3 noci cez Zlavomat a ďalšiu noc zaplatíte priamo na mieste podľa cenníka.
S pozdravom


Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore