Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 osoby v Hoteli Taurus **** Praha

4,4 / 5 Monastery Praha - Česko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia Lucy

Dobry vecer,
Chcela by som sa informovat ci mate volne dve izby pre dva manzelske pary v termine 22.4.-25.4. a ktora stanica metra je v blizkosti hotela?

Vopred dakujem za odpoved

 Lucia

Libor Kovařík

Dobrý den Lucia,
dotaz na dostupnost prosím směřujte přímo na hotelovou recepci, a to e-mailem na: taurus@avehotels.cz
S úctou

Martin

Dobrý den mate prosìm volný apartmán pre dve osoby v čase od 27 do 29.1 . 2016 ďakujem .

Libor Kovařík

Dobrý den Martine,

dotaz na dostupnost prosím směřujte přímo na hotelovou recepci, a to e-mailem na: taurus@avehotels.cz

S úctou

Matúš Rýdzi

Dobrý deň,

máte prosím voľnú izbu cez víkend od 12. – 14. 02. 2016?

Libor Kovařík

Dobrý den Matúš,

dotazy na dostupnost prosím směřujte přímo na hotelovou recepci, a to e-mailem na: taurus@avehotels.cz

S úctou

Tom Tailor

Dobrý deň,
zaujímalo by ma aký voucher mám zakúpiť keď plánujeme ubytovanie od 29.2.2016–2.3.2016

Vopred ďakujem za info.
 TT

Libor Kovařík

Dobrý den Tome,
kupte si prosím ten levnější voucher do 29.2. 2016 a na noc 1.3. doplatíte v hotelu rozdíl 25€.

S úctou

Martin

Chystám sa k vám v termíne 18.01–21.01.2016. Kúpil som si tu váš kupón zlacnený z 238 na 119 Eur.
Viete mi, prosím, vysvetliť prečo pri rezervácii na stránkach vášho hotela ma ten istý termín a tá istá izba vyjdu na 98,47 Eur a cez booking.com dokonca len 93 Eur? V čom spočíva pridaná hodnota pobytu za 238 Eur predávaného na stránkach Zľavomatu za 119 Eur?
Je mi ľúto, ale pôsobí to ako zavádzanie spotrebiteľa zo strany predávajúceho.

Libor Kovařík

Dobrý den Martine,

děkuji Vám za dotaz a dovolte mi, abych vysvětlil.
Při koupi voucheru, zde přes Zlavomat si kupujete možnost využít voucher kdykoli v daném období, je-li v hotelu dostupná kapacita. Zimní voucher platí 10.1. –29.2. + 1.11. –21.12. 2016. Voucher je tedy velmi flexibilní forma ubytovaního voucheru.
Zatímco na online webech, jako jsou Vámi zmiňované stránky, se zohledňuje více faktorů, jako je obsazenost hotelu apod. Může se tedy stát, že hotel je na nějaký termín u online prodejců levnější, ale také může být dražší. Nejvýhodnější cena na online portálech je vždy tzv. NON-REFUNDABLE, což znamená, že když si zarezervujete konkrétní datum, tak už rezervaci nemůžete ani stornovat, ale ani změnit či přesunout.
Zatímco u Voucheru je změna či přesunutí na jiný termín, v rámci platnosti voucheru, možná.

Mějte příjemný den a přeji Vám krásné Vánoce.

S úctou

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore