Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Rodinná Wellness & Ski dovolenka v hoteli Čertov***. Deti do 12 r. ubytovanie za zvýhodnených podmienok!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Wellness&Spa Hotel Čertov*** Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dušan Očovan

dobry den
chcem sa informovat ci mate volny na termin od 4.3– 6.3 pre 2 dospely a 2 deti 4r .a 10r. dakujem

recepcia

Dobrý deň pán Očovan,
v danom termíne máme ešte pre Vás voľnú dvojlôžkovú izbu s prístelkou pre staršie dieťa a mladšie by mohlo spať s Vami, prípadne v postieľke.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej mailovej adrese recepcia@certov.eu
Príjemný deň prajeme, recepcia

Slava

Dobrý deň máte voľný termín 24.2.-26.2. dvaja dospelý dve deti.Ďakujem

Svatoň Roman

Dobrý den, termín 24–26.2.2016 máme plne obsadený hotel. Je nám lúto, radi nabudúce. Pekný den prajem

Iveta

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či v cene sú aj skipasy a či je voľný tento víkend od 29.1.2016 do 31.1.2016?, respektíve ktorý vikend by bol voľný?
Ďakujem

Svatoň Roman

Dobrý den,

skipasy nie su v cene pobytu. Tento vikend 29.1.-31.1.2016 volne už nemame, len na jednu noc 30–31.1.2016. Pekný den prajem

Richard

Dobry den.

Aky je doplatok k pobytu za apartmán v termine 3.1–8.1.2016? Zaroven doplaca sa nieco za deti 2 a 5 rokov – strava alebo ubytovanie? Je wellnes priamo prepojeny s hotelom? Aky je doplatok na plnú penziu?

Svatoň Roman

Dobrý den,
doplatok za apartman je 60 Eur/noc. Za deti sa už nič nedopláca v prípade, že budú ubytovaní v apartmanu. Wellness je prepojeny priamo s hotelom. Doplatok za plnu penziu je 16 Eur.

Pekný den prajem

Ria

dobrý deň, prosím Vás moc nerozumiem tomu stornu do akej doby keby som chcela zrušiť pobyt sa mi vrátia všetky peniaze? Do kolko dní od začiatku pobytu- všetky, polovica......

Zlavomat.sk

Pekný deň Ria.

Čomu presne nerozumiete?
Pri zrušení rezervácie najneskôr 3 dni pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti a môžete si dohodnúť iný termín ak voucher nie je viazaný na konkrétny termín. Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 3 dni pred dohodnutým termínom voucher prepadá v plnej výške. Zmena rezervácie je možná maximálne 1× po dohode s recepciou.

Jana



Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 4.1.2016 na ponuku 3dni (2 noci) za 139€. Sme 4 členná rodina, deti (15 a 9 rokov). Chcem Vás poprosiť o kalkuláciu pobytu, ak to máte voľné. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom Jana.

Svatoň Roman

Dobrý den,
volne kapacity máme. Cena za doplatok deti je uvedená v jednotlivom variante, ak si dáte náhlad voucheru. V prípade záujmu kontaktujte priamo našu recepciu +421 42 4681890
Pekný den prajem

Lucia

Dobry den , citala som ze odchod s hotelovej izby musi byt do 10. Chcem sa spytat ci sa to neda predlzit kedze sa pise ze 2 noci a 3 dni… Dakujem pekne

Svatoň Roman

Dobrý den,
check out je v 10:00 hod. Pokial by ste chela neskôr, napíšte nám a ak sa dá, isto vyhovieme.

Pekný den prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore