Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Strih, farbenie či nová šetrná technika vyrovnávania vlasov RELAX´SS

3,8 / 5 Kaderníctvo Lotus Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Miroslava Bánovská

Ja vobec nehovorim ze som spokojna nebola, len som necakala ze si vypytate viac penazi a vobec ma na to neupozornite. A ano tiez som vam velmi vdacna ze ste ma zobrali ale za to ze ste tam mali niekoho aj ineho nemusela som si sama fukat vlasy, pretoze aj za tuto sluzby som si zaplatila. Ale inak som spokojna s vasou pracou len som vam chcela povedat co mi vadilo. Pekny den aj vam

Kadernictvo

PREPACTE ALE AK STE BOLA S NIECIM NESPOKOJNA MALA STE TO POVEDAT A RIESIT PRIAMO V SALONE.PYTALA SOM SA CI SA VAM TO PACI CI STE SPOKOJNA POVEDALA STE ZE ANO. VIETE ..NEMEMU DIETATU ANI VLASTNA MATKA NEROZUMIE… AKO SA HOVORI.KEBY STE MI NIECO POVEDALA TAK SME TO MOHLI VYRIESIT NA MIESTE A NIE SI TU TERAZ DOPISOVAT V DISKUSII. …NO ALE ASPON SOM SA POUCILA…ZA DOBROTU..... ATD…DAKUJEM. PEKNY DEN.

Kadernictvo

AK SI MYSLITE ZE SOM SI NEUROBILA SVOJU PRACU PODLA VASICH PREDSTAV PRIDITE SI ZOBRAT PENIAZE.VRATIM VAM ::2e za zehlenie a 0.80e za presusenie vlasov. DAKUJEM

Miroslava Bánovská

Dobry den,
Mala by som na Vas dve otazky.

  1. Ako je vobec mozne poziadat svoju klientku aby si vyfukala sama vlasy, pokym vy ste robili vlasy inej a este si aj za to vypytat peniaze
  2. Ako je mozne ze sa klientky nespytate ci si zela vlasy natocit zehlickou a este za to si vypytate peniaze navyse
Kadernictvo

:::Potrebovala ste termin hned vtedy.promntne.tak som vas zobrala. Vedela ste ze mam obj.inu zakaznicku (normalne sa venujem vzdy len jednej klientke)Este ste mi velmi dakovala ze som vas zobrala! Ked som vam zehlila vlasy tak som Sa vas pytala ci moze byt pacila sa vam uprava a povedala ste ze ste spokojna. Videla a aj to pocula ta druha zakaznicka. Dakujem. Aspon som sa zase poucila.Za moju ochotu........... Pekny den.

Valéria

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či varianta: Umytie, farbenie, fúkaná, pod farbením znamená aj melírovanie?

Ďakujem

Kadernictvo

Dobry den.Kupon zahrna len farbenie.

Miška

Dobrý deň,
prosím Vás pri variante 2 – umytie, strihanie a úprava vlasov je doplatok pri dlhých vlasoch? Ak áno v akej výške?

Ďakujem

Kadernictvo

Dobry den.Nie nieje.

Angelika Lenska

Da sa v poriadku zaparkovať niekde blízko?

Kadernictvo

Dobry den. Da sa parkovat pred domom,, vo dvore,, v ulicke.

Barbora

Dobrý deň,
vedeli by ste mi prosím povedať, či farby na vlasy, ktoré používate, obsahujú nikel (Ni, NiSO4)? Som naňho totiž alergická.
Vopred ďakujem za odpoveď!

Kadernictvo

Dobry den. Nie neobsahuju

Iva

Chcela by som sa spytat ci sa daju „vyrovnat“ vlasy aj ked su nafarbene , ci to nejak neovplyvni vysledok , dakujem

Kadernictvo

Daju sa vyrovnat aj farbene vlasy pokial nie su uplne blond odfarbene a znicene.

Alena

Ďakujem, aj to je odpoveď, ale ja zasa nebudem kupovať „mačku vo vreci“ za 69,9 €.
Pekný deň

kadernictvo

Pekný deň.

Alena Bahelková

Ďakujem za odpoveď, ale zodpovedali ste mi len na prvú časť otázky.
Pekný deň

kadernictvo

Postup prace tu predsa nebudem rozpisovat.

Alena

Dobrý deň,
chcela by som vedieť ako dlho vydržia vlasy rovné bez krepovitosti po aplikácii Relax´ss a trocha viac informácií ako celý ten proces prebieha.
Ďakujem

kadernictvo

Dobrý den.Vydrží to asi tri az styri mesiace je to individualne.

Soňa Malgotová

dobrý deň,akú značku farby používate.

Kadernictvo

DOBRY DEN. Z.ONE…LAKME…KALOSS

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore