Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický a luxusný wellness pobyt v Lindner Hoteli Gallery Central Bratislava**** s panoramatickým výhľadom

4,8 / 5 Lindner Hotel Gallery Central Bratislava**** Bratislava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Stano

Dobry den,
dalsia dospela osoba na lozku (20€) ma narok aj na ranajky alebo wellness v pripade 79€ verzie?
Dakujem za odpoved.

Tomas

Partner pred chvíľou


Dobry den, dalsia osoba za poplatok 20 euro ma v cene ranajky, ubytovanie, iba wellness je za priplatok 6.5 euro.

S pozdravom

Juro

Doby den chcel by som sa spytat ci je v cene pobytu aj fittness centrum a ak nie kolko stoji

Zlavomat.sk

Pekný deň Juraj, V cene variantu za 79,90€ je aj vstup do centra GOLEM CLUB, ktoré je okrem wellness aj fitnes centrum.

Marcela

Dobry den, prosim o informaciu, ci pod slovnym spojenim „piatok az nedela“ mate na mysli moznost vyuzitia pobytu vratane nedele v noci. Mali by sme zaujem o pobyt cez tento vikend z nedele na pondelok. Je mozne na takyto termin uplatnit uvedenu zlavu? Dakujem.

Tomas Jurcik

Dobry den, mozte vyuzit aj voucher v nedelu vecer.

S pozdravom
Tomas Jurcik

Matej

Dobrý deň prajem,prosím o informáciu-v cene 79,90 je pobyt vo wellness centre v cene aj na opakovaný vstup? -t.j. aj na druhý deň-v sobotu a taktiež len na 1,5 hodinu? Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň.

Tomas Jurcik

Dobry den, ano mozme Vas povolit vstup aj na druhy den.
S pozdravom

Tomas Jurcik

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore