Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastická klasická masáž s peelingom a zábalom

4,0 / 5 Masáže - Andrea Véghová Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Tibi

Dobry den,

nie je moznost sa osprchovat pred masazou? Mam manualnu pracu a pocas prace sa trochu spotim a rad by som isiel po praci na masaz ku vam. Dakujem

Salon Le Bien

Dobry den

K tejto ponuke nieje mozna sprcha ako som uviedla v predošlom príspevku – klienti chodia uz osprchovany na masáž :)

Matej

Dobrý večer,poprosím o informáciu-je možné sa pred masážou osprchovať?…ďakujem za odpoveď a prajem príjemný večer. Matej L.

Salon Le Bien

Dobry vecer Matej

Klienti chodia uz vopred osprchovany na masáž :) prajem pekny vecer

Diana

Masáž bola ta najnajnajnajlepsia na celom svete,slecna masérka ma zlate ručičky pod jej vedenin to bolo famózne a to som uz navštívila kopec salónov a ani jeden sa nevyrovná tejto masaze :) prvy dojem bol premna krasny privítala ma sympatická slecna s pozitívnou energiou a hned som zabudla na problemy :) počas masaze hrala jemná hudba citila som sa naozaj vynimocne :) uz som sa objednala na dalsie termíny a tesim sa znovu na dalsie termíny a na super energiu takze vrelo odporúčam viem ze to neoľutujete :) preto by som dala 5hviezdiciek :)

Zlavomat.sk

Pekný deň Diana,

to nás úprimne teší! :) Sme radi, že ste so službami spokojná a masáž využijete znovu.

Salon Le Bien

Dakujem krasne :) som rada ze som vam mohla dopriať blahodarný relax a tesim sa tiez na dalsie termíniky :)

Michaela

Masáž bola naozaj relaxačná, páčil sa mi tiež ten peeling a bahenný zábal určite vrelo odporúčam. Hlavne super komunikácia :))

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michaela,

teší nás, že ste s masážou spokojná, budeme radi ak túto ponuku znova využijete. :)

Prajem pekný zvyšok dňa.

Andrea

Dakujem :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore