Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna teleskopická selfie tyč s bluetooth ovládaním!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Miroslav

Dakujem uz to funguje tak ako ma:)

Miroslav

Dobry den takze dnes mi to prislo rozbalil sparoval so samsung S5 android 5.0 a na ovladaci ked stlacim (minus),(plus),­(foto) tak mi spravi fotku kazde tlacitko ,neda sa mi stym priblizit a oddialit.kde je chyba?za odpoved dakujem

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

je to potřeba nastavit v telefonu. Nastavuje se to přímo v aplikaci na focení, dáte Nastavení, tam najdete Tlačítko hlasitosti a na místo původního Fotografovat dáte Zoom. Tímto tato tlačítka hlasitosti nastavíte na požadované přiblížení/od­dálení.

Děkuji
S pozdravem Jiří Roháč

Vlastislav Přikryl

dobry den, je tato Profesionálna teleskopická selfie tyč s bluetooth ovládaním , ktora je v ponuke na ZLAVOMAT za cenu 14,90 € totozna s popisom a fotografiami na stranke ZLAVOMATU ? dakujem za odpoved

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

ano je. Zajímá Vás něco konkrétně?

S pozdravem Jiří Roháč

Miriama hlasna

Dobry den ak mam huawei p 8 lite a verzia softveru je 5.0.1 bude kompatibilni? Dakujem

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

ano tyč bude s Vaším telefonem kompatibilní.

S pozdravem Jiří Roháč

Peter

Dobrý večer mi sa chceme spýtať či to pôjde na xperia z1 A Samsung ďakujeme

Ing. Jiří Roháč

Dobrý den,

ano tyto telefony budou s tyči kompatibilní.

S pozdravem Jiří Roháč

Anka

Takže keď mám verziu Anroidu 4.4.2 bude selfie tyč kompatibilná áno?

Jiří Roháč

Dobrý den,

ano s touto verzí Androidu bude selfie tyč kompatibilní.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Yvet

Dobrý deň!
Je teleskopická selfie tyč kompatibilná:

  • s iPhone 4s?
  • s digitálnym fotoaparátom Nikon alebo Sony?

Ďakujem za odpoveď.
Jiří Roháč

Dobrý den,
ano s iPhone 4s je kompatibilní, ten má v základu iOS 5.0, od této verze softwaru je kompatibilní. Fotoaparáty Nikon a Sony se dají na tyč přidělat pokud mají zespodu závit na stativ, nebo vyhovuji s rozměry na přichycení telefonu, tj. výška foťáku 5 – 8,8 cm.
Abyste i s foťákem mohla používat bluetooth ovladač, tak foťák musím mít bluetooth.
S pozdravem Ing. Jiří Rohá

Anka

Podporuje aj Samsung Galaxy S3mini?

Jiří Roháč

Dobrý den,

Samsung S3 mini byl prodáván původně s verzí androidu 4.1, v tom případě by nebyl kompatibilní. Pokud ale již máte na svém telefonu vyšší verzi, tj. 4.3 a výše, tak již kompatibilní bude.

Stačí se podívat na verzi softwaru v nastavení telefonu. Tj. Nastavení, poté O zařízení a poté hledáte údaj Verze Androidu.

S pozdravem Ing. Jiří Roháč

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore