Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nápadité 3D stavebnice z dreva – od dinosaurov až po loď

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Veronika

Dobrý deň, mohla by som sa prosím spýtať na približné rozmery mlynu? Ďakujem.

mataya.sk

Dobrý deň,
nech sa páči rozmery mlynu v postavenom stave 35×23×19 cm.
S pozdravom

Richard Dzugas

Tiež ma zaujíma to poštovné chcel by som kúpiť 4kusy…

Martina Urdáková

Dobrý deň, poštovné platíte len jedno.Keď si vložíte tovar do košíka vrátite sa späť a vyberiete si tovar ktorý chcete ďalej objednať, keď budete mať všetky zvolené tovary, až potom prejdete k platbe. S pozdravom

Eva

Dobrý deň, ako mám postupovať v prípade, že chcem zakúpiť 3 rôzne kusy – musím zaplatiť aj poštovné 3 krát alebo to viete skombinovať?

Martina Urdáková

Dobrý deň,
poštovné platíte len jedno.Keď si vložíte tovar do košíka vrátite sa späť a vyberiete si tovar ktorý chcete ďalej objednať, keď budete mať všetky zvolené tovary, až potom prejdete k platbe.
S pozdravom

milan

Diely sa ku sebe lepia?

mataya.sk

Dobrý deň,
diely do seba zapadajú a zasúvajú sa podľa návodu. Čiže postavená stavebnica drží aj bez lepidla, ale odporúčame spoje spevniť lepidlom napr. Duvilax.
Návod ku skladaniu :
Postup skladanie drevené 3D Puzzle 1. Nájdite páry čísiel na nákresoch. 2. Jednotlivé časti vytláčajte v priebehu skladania. V prípade nutnosti hrany vyhlaďte brúsnym papierom. 3. Zložte časti označené rovnakým číslom. Pre správne umiestnenie použite ilustráciu na obale. 4. K trvalejšiemu pevnému spojeniu použite lepidlo na drevo , drevené 3D puzzle môžete vyfarbiť / farba a lepidlo nie sú súčasťou výrobku/ .
S pozdravom

Jan Bakos

Ako presne funguje dodanie „Osobný odber Uloženka“? A kde nájdem adresu tej jednej pobočky?
Ďakujem!

mataya.sk

Dobrý deň,
odberné-výdajné miesto je na Štefánikovej ulici 34 v Žiline, žltá budova s nápisom Zábavná pyrotechnika. Nech sa páči tel.kontakt 0905735876, keby ste to nemohli nájsť, kontaktujte nás.
http://www.mataya.sk/kontakt/
S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore