Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Francúzske makrónky 5 alebo 20 kusov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Michaela

dobry den
ake prichute su v 20ks baleni a ci budu poslane v krabicke alebo sacku
dakujem

Ivona Trunková

Dobry vecer, objednala som 26.12. 30 kusov makroniek dorucenie prostrednictvom zasielkovne, potrebujem ich do 30.12.pridu mi prosim dovtedy? Dakujem

Hana Krajčírová

Dobry den, v zasielkovni mi slubili, ze vsetko co bolo vtedy objednane stihnu dnes doobeda dorucit, takze: ano pridu :)

barbora steberlova

Dobry den neviem sa vam vobec dovolat mam u vas objednane makronky 40 ks chcem sa spytat ci si mozem po ne prist. 22.12.2015

Dream Cakes

Dobry den Barbora, asi sme uz spolu volali, ale ak nie, tak mozete si pre ne prist ;)

Ivona Trunková

takže ak potrebujem makrónky na 30.12.mámich zaplatiť kedy?? chcela by som 20 alebo 40 a zásielkovňa v Trenčíne je otvorená 27.12.-30.12.

Dream Cakes

Objednate si 26. alebo 25.12.

Tatiana Soltesova

Dobry den,
chcem sa spytat, ak si dnes zakupim kupon, automaticky sa mi zrealizuje aj objednavka? Uz nemusim nikde pisat objednavku? Pytam sa preto, lebo chcem si teraz zakupit kupon, ale objednavku
urobit neskor.
 Tana

Dream Cakes

Dobry den, ako nahle zakupite kupon sa zrealizuje objednavka. Ak chcete makronky neskor, bud lepsie, ked kupon zakupite neskor, ale ked nam zavolate mozeme si Vas poznacit a zrealizovat neskor odoslanie.

Lenka Martin

Dobrý deň, keď zaplatím kartou a urobím objednávku dnes stihnú mi prísť do 22.12.? Doručenie do zasielkovne v Martine, ktorá má od 24.12. do 6.1. zatvorené­.Vďaka za skorú odpoveď.

Dream Cakes

Dobrý deň Lenka, obávam sa, že to už asi nestihnú.

Ivona Trunková

oslavu máme 30.decembra kedy by sa dali poslať prosím do zásielkovne prosím?

Dream Cakes

Samozrejme, dajú sa poslať do zasielkovne.

Ivona Trunková

Dobrý deň, dokedy je kupón platný prosím?? Na konci decembra máme oslavu bolo by možné zaslanie?? ďakujem

Dream Cakes

Dobrý deň Ivona, kupón je platný do 8.2.2016, ale pri zakúpený balíčka makroniek Vám bude balíček do 48h poslaný na Vami zadanú adresu.

Margita Kucmanová

Chcem sa spýtať či sú bezlepkové a belaktózové

Dream Cakes

Dobrý deň Margita, bezlepkové – Áno, ale bezlaktózové – Nie. Dali by sa spraviť aj bezlaktózové, ale tam by cena bola úplne iná, kedže suroviny by boli oveľa drahšie…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore