Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pochutnajte si na výdatnej mäsovej mise pre 2 osoby!

4,5 / 5 Cafe - Restaurant LOKÁL Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Zuzana

dobry vecer, cchela by som si svoju fakturu poslat SMS a tak sa preukazat, alr nejde mi to poslat ako postupovat? dakujem :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Zuzana,

mali ste na mysli kód voucheru, ktorý ste si chceli poslať a uplatniť formou sms?
Po otvorení e-mailu s voucherom máte napravo možnosť „poslať kód SMS-kou“ v tvare 9×x xxx xxx, bez prvej 0.

V prípade akýchkoľvek problémov nás kontaktujte na tel. čísle +421 232 117 3­21 alebo na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Prajem pekný deň.

Prajem pekný deň.

Zuzana

dobry vecer, ci mi prepadnu kredity uplateene na obj masova misa nakolko mi platbu neberie, lebo su sviatky nebude platba zrealizovana do 2dni.

Cafe Restaurant LOKAL

Dobry den spravime vynimku pridite s platnym kuponom ohladte sa den pred tym dakujem

Zuzana

dobrý večer mala by som záujem o tuto ponuku, chcem sa spýtať ak zajtra zaplatím cez IB sumu 6.19, a mam 70kreditov do konca stredy, neprepadnú mi skor ako si objednám misu? dakujem Zuzana

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,

ak zadáte dnes platbu kredity Vám pri nej okamžite budú strhnuté. Keď platba cez IB dorazí na náš účet obdržíte voucher s platnosťou od 11. 12. do 13. 3. 2016.

Michaela

Dobry den, vydatna misa je pre 2 osoby alebo jednu? Dakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Pekný deň Michaela,
pozrela som si ponuku a podľa množstva mäsa je to pre dve osoby. Jedine, že by ponuku využil veľký jedák aj ten by musel byť veľmi hladný.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore