Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt s polpenziou pre 2 osoby na 3 dni v Rakúsku

Hotel Latini Zell am See Alpy - Rakúsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Miriam

Dobrý deň
Chcela by som si rezervovať pobyt na 4 noci pre 4 osoby začiatkom marca – viete mi zistiť voľný termín. Už som Vám písala pred dvomi dňami aj na uvedený mail a stále mi nikto neodpovedal. Ďakujem za info. Miriam

Peter

Dobrý deň Miriam,

Podmienky uplatnenia: Kvôli špeciálnej ponuke je možné pobyt rezervovať len 3 týždne pred nástupom na pobyt!

Čiže termín Vám môžeme potvrdiť až začiatkom februára 2016. Ak máte o ponuku záujem, odporúčame Vám zakúpiť si najskôr kupón na Zlavomat.sk. Ak by nebol voľný termín, kupón si môžete kedykoľvek na portáli Zľavomat.sk stornovať a úhrada vám príde späť na účet.

Mgr.Juraj Hunavy

Rad by som si u vas rezervoval pobyt od 17.1.-19.1.2016 a hned ho zaplatil prostrednictvom zlavomatu.
Mozete mi prosim potvrdit,ze termin je volny,alebo mi ho rezervovat?
Dakujem
J.Hunavy

Dagmar Tomaselli

Da se skutecne bez auta hned na lyzich vyrazit z hotelu na malou sjezdovku? Nemusime do velkeho lyzarskeho strediska, pritel totiz dlouho nestal na lyzich;'o …nebo se snad i za hotelem Skipass plati extra?…kolik stoji? Dagmar What'sApp i viber na 0699/10373217 nebo 0907/438892. Dagmar Tomaselli.

Peter

Dobrý deň pani Dagmar,
Areitbahn je 2 min. pešo od hotela a skipas sa nedá zakúpiť samostatne pre 8,5 km Areitbahn, len pre celé stredisko Schmitenhöhe
 http://www.zellamsee-kaprun.com/en/activities/ski-board/ski-pass

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore