Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálne tepovanie sedačiek + zľava 30 % na ďalšie služby

4,7 / 5 Čmelko Čmelko s.r.o. (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Maja Šmidová

Neviem ako sa prihlásiť a ako zaplatiť ak mám záujem o túto službu. Cez zľavu dňa som už kupovala, ale v tomto sa akosi nevyznám. Pokúsite sa mi to objasniť?
S vďakou a pozdravom Mgr. Maja Šmidová

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Smidová,

ďakujeme za správu a dovoľte nám poďakovať aj za Váš záujem o naše ponuky.

Pre zakúpenie ponuky prosím postupujte takto:

  1. Kliknite na zelené tlačítko „Kúpiť za“ pri vybranej ponuke a zvoľte si variant voucheru, ak je k dispozícii.
  2. V košíku vyplňte svoju e-mailovú adresu, počet voucherov a spôsob platby.
  3. Pri možnosti bankového prevodu vyplníte nižšie aj číslo Vášho mobilného telefonu. Je nutné zadať ho bez prvej nuly na začiatku. Naň Vám bude zaslaná overovacia SMS s kódom, ktorý zadáte do príslušnej kolónky. 
  4. Objednávku potvrdíte zeleným tlačítkom „Dokončiť“. Pokiaľ platíte kartou, zobrazí sa Vám platobná brána, kde zadáte údaje zo svojej karty a pri úspešnom zrealizovaní platby voucher ihneď nájdete na nasledujúcej stránke.
  5. Pokiaľ si vyberiete možnosť platby bankovým prevodom, na stránke sa Vám objavia platobné inštrukcie. Tieto platobné údaje Vám budú zaslané aj na e-mail a do Vášho užívateľského účtu, na ktorý sa prihlásite pomocou tohto odkazu: https://www.zlavomat.sk/login .
  6. Pokiaľ platíte bankovým prevodom, Váš voucher Vám bude doručený do 3 pracovných dní od zaslania platby. Pokiaľ zaplatíte priamym vkladom v hotovosti na náš účet, voucher Vám príde nasledujúci pracovný deň.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 3­21 alebo na podpora@zlavomat.sk a my Vám radi pomôžeme. :)

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore