Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Krásne vlasy s novým strihom, farbou alebo botoxovou kúrou

4,4 / 5 Kaderníctvo Merci Salón Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Miroslava

A to by kolko u vas stalo?a dal by sa na zlavomate zakupit strih a u vas potom priamo zaplatit ombre?

Zuzana Mercinery

Ano da sa 😊

Miroslava

Moja predstava by bola taka pekna ziariva nie velmi svetla ani tmava fialova. A kedze chvem len tie konce tak si mam zakupit farbenie alebo melir?

Zuzana Mercinery

Ked chcete ombre… Tak to v ponuke. Na zlavomate nemam… Preto ze teeba farbu stahovat a potom farbit.

Miroslava

Dobry den rada by som sa informovala mam vlasy dlhsie ako po plecia a chcela by som sa dat podstrihnut a zafarbit ale len konce asi tak 5cm priblizne. Urobili by ste mi aj takto a len klaicke odtiene alebo aj ine?

Zuzana Mercinery

Dobry den … Ake odtiene myslite… 😊

Ivana

Dobrý deň, je možné tretiu variantu kupónu (strih, farba, fúkaná, styling) použiť aj na ombré? Aký by bol doplatok? Mám dlhé čierne vlasy, zosvetlenie by bolo do čokoládovej.

Zuzana Mercinery

Pekny vecer ano da sa… Zalezi od materialu kolko coho dam kedze mate dlhe vlasy a aj zalezi od hustoty vlaskov. Ale doplatok by nemal presahovat viac ako 20e.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore