Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Online jazykový kurz angličtiny na 6, 18 alebo 36 mesiacov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Henrieta

Dobrý deň,
je potrebných 6 mesiacov na zvládnutie jedenej úrovne alebo to ide aj rýchlejšie? S angličtinou už skúsenosti mám ale napriek tomu som uvažovala o kúpe 36 mesačného kurzu. Neviem totiž odhadnúť úroveň, ktorú ovládam a opakovanie mi tiež nezaškodí. Teda v prípade ak by som si zvolila na začiatok úroveň A1 tak sa to dá absolvovať skôr ako 6 mesiacov a rýchlejšie prejsť na A2? Ďakujem vám za odpoveď :)

FastSpeaking.com

Dobrý deň,

áno kurz môžete dokončiť aj oveľa rýchlejšie. Zaleží len od Vás koľko času budete venovať učeniu.

S pozdravom Tím FastSpeaking.com

Evka

Dobrý deň.Je tento jazykový kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov? Ďakujem za odpoveď.

FastSpeaking.com

Dobrý deň,

áno kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, ktorí s angličtinou ešte nemajú žiadne skúsenosti.

S pozdravom Tím FastSpeaking.com

Darinka Paraiova

Dobrý deň prajem, môžem sa opýtať aký je proces toho vyučovania? Keby že si objednám na 18 mesiacov znamená že mi to platí 18 mesiacov ale výučba je tam rovnaká ako pri 6 mesiacoch? Ďakujem pekne za odpoveď :) Pekný deň prajem.

FastSpeaking.com

Dobrý deň,

ďakujeme za opýtanie.

Level 1: 6 mesiacov
2000 slovíčok
700 fráz
10 príbehov s audio nahrávkami
15 dialógov z bežných situácií s audio nahrávkami so slovnou zásobou
2 jazykové úrovne

Level 2: 18 mesiacov
3150 slovíčok
1100 fráz
15 príbehov s audio nahrávkami
25 dialógov z bežných situácií s audio nahrávkami so slovnou zásobou
4 jazykové úrovne

Level 3: 36 mesiacov
4300 slovíčok
1500 fráz
20 príbehov s audio nahrávkami
45 dialógov z bežných situácií s audio nahrávkami so slovnou zásobou
6 jazykových úrovní

Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať :)

S pozdravom Tím FastSpeaking.com

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore