Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné jedlo s rozvozom až k vám domov. Ifood neponúka jedlo, ale CHUŤ, ktorú môžete ochutnať kdekoľvek na Slovensku.

4,0 / 5 I food RETAIL, s.r.o. Nové Sady  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Janka Sadloňová

Dobry den chcem sa opytat da sa vybrat aj varianta jedla-napriklad chcem zdrave jedlo,alebo objednavka plati len na tie prve klasicke jedla?A robite rozvoz aj do okolia Trnavy?Dakujem za odpoved.

Honza Coufal

a jeste otazka..tych 7 jidel je presne danych nebo je mozne sito nakombinovat. napr. ked nemam rad sladke tak bych si misto toho vybral neco ine..diky

I food

Dobrý deň,

jedlá kúpené cez zľavomat, sú presne dané podľa vopred dohodnutých podmienok. Na našej stránke www.ifood.sk , si ich môžete mimo akcie, objednať a ľubovoľne kombinovať podľa Vašej chuti. Odporúčam minimálne pozrieť si nezáväzne našu objednávku http://www.ifood.sk/objednavka .

Honza Coufal

Dobry den. Muzu si koupit ted 4 vouchery na 7 jidel po 24,99euro a uplatnit dovazku jidel na cely april?nebo ta akce plati jen do konce marca cize uz nestiham nic uplatnit??dakujem za odpoved

I food

Dobrý deň, prepáčte ale akcia je platná iba do konca mesiaca a do konca mesiaca je potrebné si kupóny aj uplatniť.

Zuzka

Mám záujem o jedlo, viete mi ho doniesť aj do Humenného?

I food

Áno, samozrejme, donesieme Vám ho aj do humenného.

Martin Mrva

Dobrý den, aké su priemerne kalorické hodnoty na jeden obed?

I food

Pán Mrva, nebojte sa, po našom obede nezostanete hladný a ani nebudete zbytočne priberať. Proste, tak akurát.

ĽUBOMÍRA

Ďakujem!♥

ĽUBOMÍRA

platnosť je len do 31.3:, čo po 31.3. , nerozvážate? , alebo aká bude cena? Bratislava. Ďakujem. Môžete mi odpovedať aj súkromne: lubomirac@gmail.com Ďakujem.

I food :)

Dobrý deň,

samozrejme, naša spoločnosť vykonáva pravidelné denné rozvozy po celom Slovensku vždy, aj mimo tejto akcie podľa platného cenníka.

Mira

Takúto objednávku si môžem uplatniť aj v Žiline ?

I food :)

Dobrý deň,

áno samozrejme. Rozvoz jedál robíme po celom Slovensku a teda aj v Žiline. Veríme, že Vám bude chutiť.

team Ifood :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore