Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Krásne darčeky z večných ruží, ktoré nikdy nezvädnú

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lukas

Dobry den chcel by som sa spytat ked si objednam 5 ruzi pride mi to ako kytica alebo ako samostatne ruze , a kolko by to stalo keby to chcem ako kyticu aj s balenim

LD

Dobrý deň,
ruže su volne balené

Ero

dobry den , rad by som sa opytal ,ze ked si u vas zakupim ruze napr 5 alebo 10 ks a budem to chciet aby to prislo az v nedelu na valentina tak ako to prosim funguje?
dakujem pekne

Zlavomat.sk

Pekný deň Ero, ruže sú doručované Slovenskou poštou a s toho dôvodu doručenie presne na Valentína nie je možné.

Lenka Horinkova

Viete napisat k ruziam odkaz?

Lady Rose

Dobrý deň, samozrejme stačí uviesť text do popisu pri objednávke

Marián Gonda

Stonkové ruže – 5 ks ruží – burgundy majú dĺžku cca 50 cm,
môžem ich skrátiť na cca 35 cm a nič sa im nestane?

Majú tuhú bordovú farbu, alebo len svetlú?

Lady Rose

Ruže majú sýto bordovú farbu a skracovať ich môžete ľubovolne

Kubistar

Dorucenie 7 prac. dni, dovtedy ruze blednu!?

Zlavomat.sk

Dobrý večer,

nemusíte sa báť, kvety sú ručne zabalzamované, aby si zachovali svoj večný šarm. Špeciálna patentovaná technológia balzamovania zachováva prirodzenú čerstvosť a krásu kvetín v najkrajšej fáze kvitnutia. Vďaka tejto technológii si kvetiny uchovávajú svoju krásu, čerstvosť bez náročnej starostlivosti po dobu 3 rokov. :)

Michal Tököly

To srdiecko je tvorene z jednej ruze alebo z viac ruzi pri sebe? Dakuejm za odpoved

Lady Rose

Dobrý deň,
jedna priemium ruža + lupene, aby bol vytvorený tvar ruže

LD

Dobrý deň,
ruže sú vlne balené

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore