Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nezabudnuteľná wellness dovolenka v Nezábudke*** s polpenziou alebo ALL INCLUSIVE, Vysoké Tatry, platnosť do konca roka!

3,8 / 5 Club Hotel Nezábudka*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Gabriela

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte voľný termín v čase od 2. do 4. marca , pokúšala som sa Vás kontaktovať na uvedenom čísle, ktoré je neustále obsadené, a na mail som nedostala odpoveď. Ak by tento termín nebol voľný, Viete mi poskytnúť informáciu o iných voľných termínoch aby sme si vedeli vybrať? ďakujem

Barbora

Dobrý deň, termín 1–3.4. máte ešte voľný (pre 2 osoby)? Ďakujem

Veronika

D.den chcem sa opytat mate volny termin na 12.maja pobyt na 3noci/4 dni ?dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Veronika,
o voľných termínoch sa prosím informujte priamo na recepcia@hotel-nezabudka.sk, prípadne na tel. č.: +421 918 899 518.

Lucia

Dobry vecer,
Aky je prosim doplatok za deti vo veku 2 a 5rokov?
 Vdaka

Zlavomat.sk

Pekný deň Lucia, pobyt s polpenziou: Deti od 2 do 11,99 rokov 35 €/2 noci alebo 53,50 €/3 noci
pobyt s all inclusive: Deti od 2 do 11,99 rokov 48 €/2 noci a 70 €/3 noci.

Dara

Dobrý deň,
prosím o informáciu konečnej ceny na pobyt pre dve osoby počas veľkonočných sviatkov. Jedná sa o pobyt Dovolenka s all-inclusive a wellness, prípadne Dovolenka s polpenziou a wellness.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dara, cena záleží od toho či máte záujem o voucher na 2 noci, alebo 3 noci. V každom prípade sa za využtie počas Veľkej noci pripláca (25.3–28.3.2016): 15 € /dospelá osoba/noc a 10 €/dieťa/noc. doplatok platíte priamo na recepcii.

Danka

Dobrý deň, chcem sa informovať či máte voľné ubytovanie v termíne od 19.2. do 21.2.2016 pre dve dospelé osoby a 1. dieťa 9 rokov, 2. dieťa 15 rokov a aká by bola cena ubytovania.
Ďakujem.

Zlavomat.sk


Dobrý deň Danka,

bohužiaľ, daný termín je už plne obsadený.

Prajem príjemný deň

Ivett Brigany

Dobrý den, zaujima ma ci aj ked som sama, a isla by som sama na pobyt 3 noci , aka je cenova ponuka, dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ivett,

pobyty sú postavené pre 2 osoby, je potrebné si zakúpiť celý voucher aj keď pojdete sama. Ohľadom pobytov pre jednotlivcov sa skúste informovať priamo na recepcii hotela.

Prajem príjemný deň

Miška Fiľová

Dobrý deň,
chcem sa opýtať je možné aj ubytovanie so psíkom? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Miška,

áno, je možné, príplatok za psíka je 7€/noc.

Prajem príjmený deň.

Blanka

Dobrý deň, je možne zľavovy voucher zakupiť aj pre deti vo veku 5,10 rokov? Ak máme zaujem isť celá rodina…cez zľavový voucher…a je voľný termín 17–19.2.2016
Ďakujem Blanka

Zlavomat.sk


Dobrý deň Katka,

bohužiaľ, daný termín je už plne obsadený.

Prajem príjemný deň

Katka Baloghová

Dobry den chcem sa opitat na volne ubytko od 16–19.2 2 dospely a jedno dieta 13r..........da­kujem chcela by som to pre rodicov a syna…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka,

bohužiaľ, daný termín je už plne obsadený.

Prajem príjemný deň

Lenka

Dobrý deň,

chcem sa opýtať príplatok za víkendový pobyt sa dopláca v hoteli alebo ako sa to platí?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lenka,

príplatok za víkend sa dopláca na hoteli pri check in.

Prajeme príjemný deň

Elena Tomasoszka

dobry den na telefonnom cisle som volala x krat a bud obsadene alebo nedostupne alebo nezdvihali.ani na meil my neodpovedali.ako mame potom rezervovat termin???????NE­ROZUMIEM.PRITOM PONUKA JE SUPER,ALE.,KED SA NEDA OBJEDNAT TERMIN CO UZ…

Zlavomat.sk

Dobrý deň Elena,

mrzí nás to, komunikovali sme s recepciou a snažia sa všetkým odpovedať čo najskor. Vzhľadom k vysokému záujmu o ponuku im telefón zvoní nepretržite a na mail im chodí aj 70 dopytov denne + musia zvládať všetky ostatné povinnosti recepcie – check in/out zákazníkov. Recepcia sa Vám ospravedlňuje a prosí o trpezlivosť.

Prajeme príjemný deň.

Lenka Berecová

Dobrý deň,
volala som na vaše číslo len bolo nedostupné a písala aj na váš e-mail ale nedostala som odpoveď tak sa aspoň tu chcem opýtať či by bola možná rezervácia pobytu 2× dve osoby v termíne 29.2–2.3.2016.
Za odpoveď ďakujem:)

Zlavomat.sk

Dobrý deň p. Berencová,

bohužiaľ, daný termín je už plne obsadený.

Prajem príjemný deň

Zuzana Zubčáková

Dobry den chcela by som sa opytat priplatok sezonny je 7 e osoba do konca marca a vikendovy 5e osoba to ak tam pojdem v marci zaplatim oba tieto poplatky ? Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana,

ak pojdete v marci a zároveň cez víkend, zaplatíte oba poplatky.

Silvia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možnosť ubytovania aj pre dieťa 10 ročné pre variantu 2 osoby 4 dni 3 noci dovolenka s polpenziou a wellnes ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Silvia,

pobyt s polpenziou a bazénom pre 10 ročne dieťa je za doplatok 53,50 €/3 noci + príplatky v prípade víkendu alebo sezóny (nájdete na konci ponuky). Pre deti do 15 rokov platí zákaz vstupu do vitálneho saunového sveta.

Prajem príjemný deň

Mária

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa poplatky za pobyt sa platia aj keď mam kúpeny zľavový voucher. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,

platia pre Vás všetky príplatky uvedené na voucheri, v prípade že sa Vás týkajú (pobyt cez víkend, počas sezóny, domáce zviera a pod.). Poprípade sa informujte na recepcii, pomožu Vám s vyčíslením presnej sumy pobytu :)

Maťo

Dobrý deň chcem sa opýtať či máte volnú izbu pre dve osoby na výkend v termíne od 26.2 –28.2. Ďakujem.

Zlavomat.sk



Pekný deň Maťo,

o voľných termínoch sa prosím informujte priamo na recepcia@hotel-nezabudka.sk, prípadne na tel. č.: +421 918 899 518.

Martin

Dobrý den, mali by ste volnu izbu s manzelskou postelou na tento vikend? 12–14.2.2016?

Zlavomat.sk



Pekný deň Martin,

o voľných termínoch sa prosím informujte priamo na recepcia@hotel-nezabudka.sk, prípadne na tel. č.: +421 918 899 518.

Prajem príjemný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore