Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mozaika z vlastných fotografií – romantické spomienky v obraze

4,5 / 5 Oleole Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Michaela

Dobry den,

kupila som si kupon a chcela som podla pokynov nahrat fotky na uschovna.sk.

Pri kliknuti na „pridaj fotky“ ich vyberiem a nic sa nedeje-ziadne nahravanie. Skusala som osobitne fotky,aj .zip subor. Skusala som v chrome aj exploreri…nepo­darilo sa mi. Neviete mi,prosim;pora­dit,kde robim chybu?Ako mam postupovat?

Dakujem pekne.

S pozdravom

Michaela

Oleole.sk

Dobrý deň, na www.uschovna.cz zadajte „od“ (Váš mail) „komu“ (info@oleole.sk), v kolonke „vyberte súbor“ nahrajte fotografie (najlepšie ak ich máte nachystané vopred v jednom priečinku) a stlačte „odeslat“
V prípade, že sa Vám stále nedarí kontaktujte nás na tel. čísle: 0908 707 153
S pozdravom
Oleole.sk

Simona

A da sa vam niekde poslat zopar fotiek ze by ste len pozreli ze ci je nejaka vhodna na tu hlavnu fotku a odporucili ze ktora? Lebo by som bola nerada keby to neukazalo pekne. A kedze nie som odbornik, neviem to posudit. Dakujem :)

Oleole.sk

Samozrejme – pošlite ich na email: info@oleole.sk

Simona

Dobry den, aka ma byt velkost tej hlavnej fotky aby to bolo co najostrejsie a najkrajsie? Dakujem pekne.

Oleole.sk

Dobrý deň,
fotografia má mať veľkosť minimálne 1MB a po zväčšení nesmie byť rozmazaná. Pre čo najkrajší výsledný efekt je tiež dobré ak je kontrastné pozadie napríklad biele. Ak je hlavná fotografia v poriadku výsledný efekt je nádherný.

Katarína Koprdová Hudecová

Farba ramu sa da tiez vybrat alebo je len jedna? Dakujem pekne

Oleole.sk

Dobrý deň, je to drevený rám ale vy ho ani neuvidíte, pretože plátno je natiahnuté cez neho.

Katarína Koprdová Hudecová

Dobry den, ak mam vsetky fotky farebne a chcela by som cierno bielu verziu, staci to niekam len napisat?

Oleole.sk

Dobrý deň,
stačí napísať na info@oleole.sk, že si želáte čierno-bielu verziu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore