Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

BIO Zelená káva – s príchuťou vanilky, zázvoru, kardamónu, škorice

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Jarmila Smreková

Dobry den, ak mam zaujem o dve balenia? Ako mam objednat? Dakujem za odpoved.

Katarína Bošková

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať koľko balíčkov sa dá zaslať na jedno poštovné?

Caffe4U team

Dobry den,

na jedno postovne Slovenskou postou sa da dat 1 kg tovaru. Pre viac ako 1 kg sa oplati zobrat kuriera kde limit na mnozstvo nie je. Da sa tam poslat kolko budete chciet.

Dakujeme,

Caffe4U team

Zuzana

Dobry den vcera som si objednala a zaplatila kavicku,ale stale mi neprisiel ziadni voucher…ani na mail ani do sms…dufam,ze to pride este

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana, voucher Vám pri tejto objednávke nepríde. Príde Vám priamo objednaný tovar. Vašu objednávku evidujeme a o vybavení budete informovaná.

Štefan

Ďakujem pekne za odpoveď.
Objednal som si.

Štefan

Dobrý deň
Opakujem otázku Veroniky pretože ste na ňu neodpovedali :Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko % kyseliny chlorogénovej obsahuje táto káva? Ďakujem za odpoveď.
Vaša odpoveď nie je profesionálna.
A ďalšia moja otázka:je táto káva mletá alebo zrnková.
Ďakujem za odpoveď.

Caffe4U team

Dobry den,

dakujeme za otazku, je tazko povedat presne % kyseliny chlorogennej v kave, pohybuje sa to v radoch par percent. Velmi zalezi na druhu kavy, ktora sa na to pouziva. My pouzivame zmes BIO Arabik z Brasilie.
Kavu primarne posielame mletu, nakolko sa lepsie vyluhuje, ale nemame problem posielat aj v zrnkovej forme na vyziadanie.

Monika

Dá sa platiť v hotovosti na dobierku?

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika, žiaľ platba v hotovosti, alebo na dobierku nie je možná. Môžete zaplatiť bankovým prevodom, platobnou kartou, alebo vkladom na náš účet v ČSOB banke.

Veronika

Dobrý deň, ktorý druh kávy má najväčšie % kyseliny chlorogénovej?

Zlavomat.sk

Pekný deň Veronika,

najväčšie množstvo kyseliny chlorogénovej má čistá zelená káva.

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko % kyseliny chlorogénovej obsahuje táto káva? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Veronika,

množstvo kyseliny chlorogénovej závisí od druhu kávy.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore