Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jarný relaxačný pobyt s neobmedzeným wellness a masážou pre 2 osoby v Hoteli Prameň*** v Dudinciach

4,5 / 5 Hotel Prameň Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Bokorová Libuša

Dobrý deň chcela by som sa ešte raz opýtať na víkendový pobyt od 15.4.2016 do 17.4.2016, nakoľko som si všimla ,že ste pridali 50 nových poukazov, mám záujem o 2× dvojizbové izby s balkonom…ďakujem…

Hotel Prameň

Dobrý deň pani Bokorová,

vo Vami uvedenom termíne máme všetky izby obsadené.Najbližší voľný termín je od 22.04.-24.04.2016 a tam máme už iba apartmány s príplatkom 10€ na osobu na noc.Ak by ste mali záujem,prosíme najprv potvrdiť rezerváciu
a až potom si kúpiť voucher.

Anna S.

Dobrý deň, chcela by som sa informovať na pobyt 1.-3.4.2016, pre dvoch dospelých a dve 6 ročné deti.
Ďakujem.

Hotel Prameň Dudince

Dobrý deň,
je nám ľúto, ale uvedený termín máme už vypredaný.
Voľnú kapacitu máme ešte od 27.05.2016
Recepcia

Blažena

Dobrý večer,chcem sa spýtať či máte voľný vikendový pobyt pre dve osoby v termíne 6.5–8.5 Ďakujem.

Hotel Prameň

Je nám ľúto, ale izby štandard sú všetky vypredané. Ešte máme posledný apartmán voľný. Doplatok za apartmán je 10€ na osobu a noc.S pozdravom

Libuša Bokorová

dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte ešte voľný víkendový pobyt pre 2 osoby v termíne od 15.4 –17.4.,potrebovali by sme 2 izby pre 2 osoby s balkónom…ďakujem

Hotel Prameň

Je nám ľúto, ale izby štandard sú všetky vypredané.
Ešte máme apartmány voľné. Doplatok za jeden apartmán
je 10€ na osobu a noc.

Roman

Dobry den mam u vas rezervovany vikendovy pobyt pre dve osoby termine 15.4 do 17.4.Chcel by som sa spitat či možem zaplatit aj modrov poukaškov a kolko mam zaplatit alebo stači pri prichode na hotel. Dakujem

Hotel Prameň Dudince

Dobrý deň, na víkendové pobyty si treba zakúpiť kupón na
tomto portáli .Treba kliknúť na KÚPIŤ ZA 133€ v zelenom rámiku a udať Vašu mailovú adresu.Voucher vám pošlú ako odkaz v maily.Môžete zaplatiť kartou a voucher vám zašlú ihneď na váš mail.Ak si zvolíte platbu bankovým prevodom
do mailu vám to príde na druhý deň.Po obdržaní voucheru
nám nahlásite číslo kupónu na naše číslo na ktorom ste si rezervovali pobyt.S pozdravom

Jozef Dudas

Dobry den. Do akej hodiny je otvoreny wellnes? A mate aj jakuzzy? Dakujem

H

Dobrý deň,cez víkendy bazén aj vírivka sú k dispozícii od
09:00–20:00 hod.S pozdravom

Jaroslav Horvát

Dobry vecer a kolko by ma stala izba pre 3 osoby v uvedenom termine. Dakujem za odpoved.

Hotel Prameň

Tretia osoba zaplatí pri nástupe polovicu z ceny kupónu t.j.
66,50€ a má nárok na všetky služby uvedené v kupóne.

Terézia

Dobrý deň, máte prosím Vás voľné izby v termíne od 8.4. – 10. 4 alebo 22.4. – 24.4. Ďakujem.

Hotel Prameň

Od 8.4 –10.4. 2016 máme voľnú izbu.
od 22.4. – 24.4. 2016 máme už len apartmány voľné
s príplatkom 40€

Štefi

Dobrý deň,
máte v hoteli aj detský kútik?

Hotel Prameň

Je nám ľúto, ale hotel nemá detský kútik.

Andrea

Zdravim Vas, ak by som mala zaujem ist s 11 rocnym dietatom a 1 rocnym dietatom, postacuje mi doplatit len 1 pristelku a stravu pre starsie dieta ? dakujem

Hotel Prameň

Dobré ráno,

za 11 -ročné dieťa platíte 47€, ročné dieťa bez nároku na lôžko a stravu je zdarma.

Jana

Dobrý deň.
Prosím Vás, máte voľnú izbu v termíne od 4.3. – 6.3. 2016 ? Ďakujem za odpoveď.

Hotel Prameň

Dobrý deň,vo Vami uvedenom termíne máme všetky izby obsadené.S poz­dravom

Maria

Dobry vecer chceme sa informovat na volny termin od18.3do 20.3.16na tento pobyt

Hotel Prameň



Dobrý deň,od 18.03.-20.03.2016 máme už iba Komfortnú izbu voľnú s príplatkom 5€ na deň na osobu.S pozdravom

Jaro

Dobry vecer, mal by som zaujem o pobyt za tych 133 eur v termine od 15.4 do 17.4. 2016 ale sme traja dospely,tak by som sa chcel spytat ci na pristelke moze byt ubytovany aj dospely a kolko by ma to stalo. Dakujem za odpoved.

Hotel Prameň

Dobrý deň,vo Vami uvedenom termíne máme pre Vás izbu aj pre 3 osoby.Pred kúpou kupónu si radšej zarezervujte pobyt u nás,lebo v tom termíne už nemáme veľa voľných miest.S pozdravom

Marcela Majerová.

Dobrý večer. Je možné ubytovanie v tejto variante s dieťaťom na prístelke (5 r.)? Aká bude potom cena? Ďakujem.

Hotel Prameň

Ubytovanie s dieťaťom je možné. Za 5-ročné dieťa zaplatíte na recepcii 34€ + 2€ poplatok mestu.

Dominik

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by bolo voľné ubytovanie v hoteli Pramen pre 2 osoby v termíne 1.4–3.4 2016. Ďakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň pán Dominik,

vo Vami uvedenom termíne máme voľnú izbu.Ak máte záujem, prosím o potvrdenie rezervácie na náš mail :info.pramen@gma­il.com,alebo na tel číslo 0915 532513.S poz­dravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore