Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusný balíček s kompletným ošetrením alebo regeneračná vlasová kúra v spreji, strih a farbenie

4,3 / 5 Jana Fúseková - Salón Lilli Rose Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zuzana

Dobrý deň, už cca 1,5 roka chodím len k Vám a ste super, preto opäť prídem k Vám:) Chcem sa opýtať, či používate trvácne farby alebo aj zmývateľné šampóny, ktoré nevyrastajú, ale sa pekne zmyjú po niekoľkých mesiacoch. Chcela by som si kúpiť ten variant za 14,90€ ale nechcem trvácnu farbu..Ďakujeeem

Salon Lilli Rose

Dobry den…
Velmi sa tesime,ze patrite k nasim spokojnym zakaznickam 😊.Chcela by som najskor upozornit,ze variant za 14,90 neobsahuje farbenie ani farebny sampon.To iba aby ste sa nepomylili pri objednavke.Variant za 19,90 je s farbenim,pripadne farebny sampon.A ohladne vasej otazky na samponovanie bude najlepsie ak si zavolate priamo kadernicke na cisielko 0949 75 95 45 s ktorou sa priamo poradite ohladne vasich predstav.Prajem krasny den

Evka

Dobrý deň, zakúpila som si u Vás voucher a chcela by som sa objednať volala som Vám ale nikto mi to nedvihal.

Salon Lilli Rose

Dobry den Evka.....
Velmi nas to mrzi,ze ste sa nedovolala.Ak sa Vam to dnes nepodari,poslite mi na mail kontakt na Vas.Prajem krasny den 😉

Andrea Ligačová

Ako je možné Vás kontaktovať, keď som si zakúpila kupón, keď mi na uvedenom telefónnom číslo nikto neberie? Ďakujem za odpoveď.

Salon Lilli Rose

Dobry den…
Ospravedlnujeme sa,ale ked kolegyna nanasa farbu,alebo umyva vlasy nestiha prist k telefonu.Zmeskane hovory vzdy potom riesi vecer.Tak ak mozete skuste prosim zavolat este raz,pripadne vam kolegyna zavola.Pekny den prajem a tesime sa na vasu navstevu.

Veronika Tallóšiová

Dobry den, kolko sa doplaca pri farbeni dlhych vlasov?

Salon Lilli Rose

Dobry den…doplaca sa 5 euro za dlhe a polodlhe vlasy.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore