Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jarný RELAX v najlepšie hodnotenom hoteli Aquatermal***

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel AQUATERMAL*** Novohrad (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Beata Hokszova

dobry den, radi by sme vas navstivili v mesiaci maj v jeho druhe polovici, ak by ste mali este volny termin . potrebovala by som izbu pre 2 dospele a dve deti 5 a 11 rocne. aka by tam bola cena a moznost:?

Hotel Aquatermal**

Dobrý deň Beata,
v prvom rade veľmi pekne ĎAKUJEME za Váš záujem o náš hotel Aquatermal***. Čo sa termínu týka, tak v druhej polovici mája teda od 15.5 máme rodinnú izbu /2+2/ voľnú až do konca mája mimo termínu 27.5–29.5.2016.
Čo sa týka kalkulácie, tak záleží od toho či to bude pobyt cez týždeň, alebo cez víkend.
Pobyt počas týždňa:
základná cena pobytu 129€ + 2 × 36€ (za 2 deti) = 201€
Pobyt cez víkend:
základná cena pobytu 159€ + 2 × 36€ (za 2 deti) = 231€

V prípade záujmu neváhajte kontaktovať recepciu hotela na tel čísle: 047/430 88 11

Prajeme pekný deň.

Jana

Dobry den,

Mate uvedene, ze Dieťa do 4,99 rokov (bez nároku na lôžko) je GRÁTIS. Mam tomu rozumiet ze aj polpenzia pre dieta je gratis, alebo sa mylim?
Dakujem Jana

Hotel Aquatermal***

Dobrý deň Jana,
v našej ponuke je dieťa do 4,99 roka bez nároku na stravu a lôžko Grátis. To znamená, že nemá na izbe prístelok a predpokladá sa, že dieťa bude spať s rodičmi na manželskej posteli a rovnako sa stravuje s rodičmi.

Pekný deň z hotela Aquatermal***

Richard Angyal

Dobrý deň. Poprosil by som Vás o info. na termín Jún víkend pre dve osoby 3 dni a dve noci.Dakujem

Hotel Aquatermal***

Dobrý deň z hotela Aquatermal***,
ďakujeme za Váš dotaz. Čo sa uvedenej akcie týka jej platnosť je do konca mája a tieto kupóny nebude možné využiť v mesiaci jún. Aktuálne v ponuke zľavomatu nemáme žiadne pobyty na mesiac jún.

Pekný deň

Ľubica Jadrníčková

Dobrý večer prajem, prijala by som, keby ste sem uvádzali ako sa k Vám dostať, vlakom a autobusom,,,ďakujem pekne

Hotel Aquatermal***

Dobrý deň,
Ďakujeme za Vašu otázku. Čo sa týka našej dostupnosti, tak vlakom a autobusom je najlepšie si pozrieť cestu do Lučenca. Odtiaľ viete pokračovať autobusom priamo pred hotel, kde sa nachádza zástavka „Dolná Strehová – kúpalisko“.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Marcela Kozelková

Dobrý večer chcela by som sa opytať či mate ešte voľné na veľku noc?Vopred dakujem za odpoved

Hotel Aquatermal***

Dobrý deň Marcela,
ďakujeme za Váš dotaz, čo sa týka vyťaženosti počas Veľkej noci, žiaľ tam sme už úplne vypredaný a na uvedený termín sa tento balík nevzťahuje.

S pozdravom
Aquatermal tím

Maria

Dobry den, chcem si kupit Vas kupon, sme rodina s tromi detmi 10r., 12r., 1r.. Potrebujem dva kupony alebo sa deti daju ubytovat spolu s rodicmi na izbe, rocne dieta ma svoju postielku. Dakujem Maria Hollaarova

Hotel Aquatermal***

Dobrý deň Mária, v hoteli máme aj rodinné izby 2+2 /2 prístelky/ a dá sa tam dať aj postielka, avšak v tom prípade je to už trošku viac natlačené. V takom prípade by bola kalkulácia: kupon na 2 noci cez týždeň 129€ + 100€ doplatky za deti /10r a 12r/ na mieste u nás… kupon na 2 noci cez víkend 159€ + 100€ doplatky za deti /10r. a 12r./ na mieste u nás.

Ak však vyhľadávate väčší komfort odporúčame Vám zakúpiť si rovno 2 kupóny a rezervujeme Vám 2 izby pri sebe.

V prípade otázok kontaktujte prosím recepciu hotela na tel. čísle: 047/430 88 11

Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore