Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Výmena zimných kolies za letné alebo kompletné prezutie

4,7 / 5 Moto-autoservis Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Dominika

Dobry den, mam rovnaky problem ako par ludi predo mnou! Snazim sa dovolat uz tyzden a uplne beznadejne, telefon vyzvana, nikto nezdviha a samozrejme ani nikto nezavola spät! Vazeny kolektiv Zlavomatu, rieste prosim tuto situaciu, lebo podla mojho nazoru to nie je vobec v poriadku a povazujem to za maximalne nekorektny pristup zo strany Vasho partnera!

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je to nereálne aby som každý jeden zdvihol, alebo spätne kontaktoval. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Duro

Situácia sa dnes (už 5. deň) opakuje, telefón zvoní, nikto Vám neberiem, nikto Vám nezavolá späť.

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je to nereálne aby som každý jeden zdvihol, alebo spätne kontaktoval. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Peter

Dobry den, ja sa snazim objednat uz 4 dni, denne volam niekolko krat. Nikto mi nevolal spat …

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je to nereálne aby som každý jeden zdvihol, alebo spätne kontaktoval. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Miriam

Dakujem za informáciu. Volám už druhý deň a nikto nezavolal naspäť tak, ako uvádzate. Zmeškaných hovorov majú odo mňa od včera minimálne 8…
Snad sa to dnes zmení a niekto po Vašej urgencii zavolá.
 Miriam

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je nereálne aby som každý jeden zdvihol, alebo spätne kontaktoval. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Miriam

Dobrý deň,
rovnako sa snažím dovolať na Váš mobil 0948 269 160 od utorka, ale beznádejne…
Neviem akým iným spôsobom sa môžem objednať.
Dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Miriam,

partner nie vždy môže zdvíhať telefón. Počas dňa na zmeškaný hovory reaguje a teda Vás bude spätne kontaktovať.

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je to nereálne aby som každý jeden zdvihol. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Duro

Ja sa teda snazim dovolat na cislo „+ 421 948 269 160“ od pondelka. Podľa môjho telefónu už 12×. Vždy to len zvoní.

Tak neviem, ako sa objednať a pod.

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

partner nie vždy môže zdvíhať telefón. Počas dňa na zmeškaný hovory reaguje a teda Vás bude spätne kontaktovať.

Tomáš Bašnák

Dobrý deň. Treba radšej zaslať sms. Za deň mám cca 100 telefonátov, a bohužial je to nereálne aby som každý jeden dvihol. Na sms budem určite reagovať. Za pochopenie ďakujem.

Marek

Dobry. Chcem sa opytat vymena zimnych 17" za letne 18" profil 40 je varianta za 9,90 alebo 24,90? Dakujem

Moto-autoservis

Pekný deň Marek,

ide o variant za 24,90.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore