Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Svadobné oznámenia pre váš veľký deň!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
zdena

Dobry vecer, keďže nepotrebujeme až taký veľký počet oznámení, bolo by možné pár kusov vymeniť za pozvanie k stolu?.
Dakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Zdena

Záleží od počtu kusov.
Prosím kontaktujte priamo na čísle +421902304518 alebo mailom info@navasusvadbu.sk

S pozdravom,

Katarína

prosim vas a postovne je v cene?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Katarína

Poštovné je v cene.

S pozdravom,

Milka Butková

Dobrý deň, mala by som hneď niekoľko otázok.

  1. Dokedy platí na stránkach táto ponuka? Nikde som to zatiaľ nenašla. 
  2. Pokiaľ som to správne pochopila, ponuka sa týka iba svadobných oznámení. Je to skutočne tak? Je možné si potom dodatočne objednať i obálky, menovky…?
  3. Čo sa týka grafickej stránky oznámení, je možné meniť napríklad farbu prvkov, papiera a tak podobne? Alebo sa jedná vyslovene o kusy, ktoré máte vystavené na stránkach bez možnosti akýchkoľvek farebných zmien? 

Ďakujem.
Hudak

Dobrý deň. Ponuka sa týka len svadobných oznámení. PonukaSamozrejme po zadaní objednávky na svadobné oznámenia vám vieme ponúnuť aj ďalšie produkty ako su etikety, svadobne menu a pod. Ponuka je platná do konca roka 2016.Kupóny sa budú predávať tak cca 2 mesiace. Co sa tyka akejkoľvek zmeny grafiky je to možné avšak treba rátať príplatok k základnej cene vouchra. To by sme už dohodli individuálne.

Mgr. Marcela

Dobrý deň
Svadbu máme 24.9.2016, návrhy oznámení ešte nie, dokedy je možné využiť tento voucher? Nemyslím uplatniť,ale využiť. Ďakujem za odpoveď.

Hudák

Dobrý deň danú ponuku je možné využiť do konca roka 2016. Grafický design vám vieme zabezpečiť. Stačí ak si objednáte kupón s počtami kusov a rozmerom o aký máte záujem a ostatné doladíme operatívne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore