Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová epilácia podpazušia, bikín, predkolenia, chrbta či hrudníka a brucha. GARANCIA SPOKOJNOSTI!

4,6 / 5 MEDERMIS - estetická a korektívna dermatológia Banská Bystrica  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Ivan

Dobry deň, chcel by som sa opýtať mám dosť zarastený chrbát čiernymi dlhšími chlpmi bola by daná epilácia pre mňa vhodná?
Vopred veľmi pekne ďakujem.
S pozdravom Ivan.

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

epilácia laserom pri tmavých chĺpkoch je vysoko efektívna, takže ošetrenie je pre vás vhodné. Deň vopred je potrebné chĺpky oholiť.

Silvia

Dobrý deň, za koľko sa dajú absolvovať tieto sedenia? Dá sa stihnúť 5 epilácií za mesiac a pol?

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

ošetrenie sa absolvuje v 4 až 6 týždňových intervaloch, čiže trvanie kúry je cca 6 mesiacov.

Michaela

Dobrý deň.Kolko by stála laserova epilacia celých ruk??Ďakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

epilácia celých horných končatín momentálne nie je v akciovej ponuke. Jedno ošetrenie je 150 €.

eva

Dobrý deň,
bolo by možné v cene celých nôh absolvovať 3× celé ruky a 2× celé nohy?

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

áno, bolo by to možné.

veve

Dobrý den,mám problémy s nohami-zapalujú sa mi vyražky.Myslite žeby bola táto epilácia pre mne účinna ?.Dakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

pri citlivejšej pokožke dochádza po holení alebo depilácii voskom k zarastaniu chĺpkov a tvorbe vyrážok. V tomto prípade je trvalá epilácia laserom ideálnym riešením.

Zuzana

Dobrý deň,
platnosť kuponu je 9. 3. do 15. 6. 2016. To musím absolvovať všetky sedenia v tomto termíne, inak mi prepadnú? Dá sa objednať aj na sobotu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
prvé sedenie je nutné absolvovať do 15.6. – vtedy sa uplatní voucher. Ostatné sedenia už s Vami dohodnú na klinike.
Otváracie hodiny sú pondelky, štvrtky a piatky. :)

Emma

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či na depilaciu môžu ísť aj osoby mladšie ako 18 ? Ďakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

laserová epilácia je možná aj u osôb mladších ako 18 rokov, avšak konzultáciu pred prvým ošetrením je potrebné absolvovať v sprievode rodiča.

Petra

Dobry den
Mala by som zaujem o depilaciu podpazusia + bikin a cele nohy Chcem sa opytat co vsetko obsahuje ( brazilia) a co vsetko obsahuje depilacia celych noh. A tych 5 sedeni na celkove odstranenie chlpkov staci?
Dakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

brazílsky typ epilácie znamená ošeternie plavkovej zóny a intímnej oblasti a ošetrenie dolných končatín zahŕňa chodilá, predkolenia a stehná. Po 5 ošetreniach dôjde k redukcii ochlpenia minimálne o 70% a zvyšné chĺpky dorastajú oveľa jemnejšie a svetlejšie.

Božena Gordianova

Dobrý deň želám.
Na ľavej strane čela mám dosť veľkú pigmentovú/sta­reckú/ škvrnu myslým že sa vekom zväčšuje…vyskúšala som krémy ,maste, no zatiaľ žiadny učinok,,,Prosím poradte ako sa možem tohto neduhu zbaviť…Ďakujem za ústretovosť a teším sa na vás.

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

v tomto prípade by bola najvhodnejšia konzultácia a dermatoskopické vyšetrenie, následne by som sa vedela vyjadriť k možnostiam terapie.

Ivana Janušeková

Dobry den, je potrebne po nejakom case opat absolvovat epilaciu (napr. po roku), alebo je to trvale odstranenie chlpkov ? Dakujem

MUDr. Mečiarová Petra, MEDERMIS

Dobrý deň,

epilácia je zvyčajne trvalá a nie je potrebná ďalšia kúra. V niektorých prípadoch sa stáva, že zopár chĺpkov ešte dorastie a je potrebné jednorázové ošetrenie cca 1× ročne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore