Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Luxusná WELLNESS & SPA Veľká noc v Holiday INN Trnava, so vstupom do úplne nového RELAX AQUA & SPA CENTRE, deti do 12 rokov zadarmo!

4,4 / 5 Holiday Inn**** Trnava Považie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana Tublerova

Dobry den,chcem sa opytat ci mate este volne izby – pre 2 osoby. Dakujem

Erika

Dobry den pani Zuzana, dakujeme Vam o zaujem. Pocas Velkonocnych sviatkov este mame volne izby. S pozdravom Erika Jose Antonio

Ivana Zoričáková

Dobrý deň, otazka vyššie sa týka aj našej rodiny (2× dospelá osoba ,1. dieťa 11rokov a 2. dieťa 4 roky, 3 noci, )chcem sa len opytať, deti doplatím neskôr na mieste a stači do poznamky napisať + dve deti a vek
Ďakujem Ivana

Monika

Dobry den pani Ivana,
dakujeme Vam za zaujem o našu ponuku. Doplatky za pristelku sa hradia priamo na hoteli. V rezervacii staci uviest vek deti jako pisete, aby sme vedeli nachystat pristelku, doplatky a stravu. Prajem pekny den.

Maroš Mucha

Dobry den, prosim Vas aka by bola cena na 3 noci na Velku noc pre 4 clennu rodinu? 1. dieta – 11 rokov, a 2.dieta 3 a pol roka.

Dakujem

Erika Jose Antonio

Dobry den pan Mucha,

dakujeme o zaujem o nasu ponuku. Cena za 3 noci je 259€. Deti do 12 rokov maju stravu zdarma. Priplatok na pristelok pre deti s narokom na lozko je 20€. Celkova suma za pobyt je 279€.
S pozdravom

Mišell Hájeková

Dobrý deň

Keby sme zobrali malu a spala by s nami. Ma ubytovanie a polpenziu s nami. A ma tiez vstupy zadarmo

Erika

Dobry den pani Hajekova,
chcela by som sa spytat na vek Vasej dcery, aby som Vam mohla podat presnu odpoved.
Dakujem
S pozdravom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore