Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

CHIA semienka – 1000 g balenie!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lucia

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, od akého dodávateľa sú semienka CHIA. Pozrela som si stránku dodávateľa,a je mi jasné,že nie je predajcom.
Ďakujem

Epadia

Dobrý deň,
aj na stránke epadia sú tieto produkty a máme aj stránky špecializované na čaje a potraviny a distribútorom je spoločnosť Zafron.

Ala

Dobrý deň, je to biovýrobok? Odkiaľ pochádzajú? Ďakujem.

Epadia

Dobrý deň,
semiačka sú z Mexika, nejedná sa o BIO.

Katarina K.

Dobry den,
treba Vam poslat mailom aj cislo kuponu, alebo po vyplneni formulara na stranke zlavomat.sk to posielate automaticky ? Kupon staci predlozit kurierovi ?

Dakujem a pekny den :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Katka,

pred zaplatením objednávky je potrebné vypísať aj adresu na doručenie, podľa ktorej Vás kuriér nájde. Hneď po zaplatení sa objednávka spracuje a odošle na Vašu adresu, keďže ide o tovar, nie je potrebné predloženie voucheru. :)

Prajem pekný zvyšok dňa.

zákazník

Pekný deň,
ak by som objednala 2 balenia, dopravu budem platiť len 1×?

Epadia

Dobrý deň,
samozrejme.

Ina

dobrý deň, chcem sa spýtať, či si viem dohodnúť dátum dodania ( odchádzam na 2 týždne na dovolenku )
ďakujem!

Epadia

Dobrý deň,
samozrejme – tak ako sme Vám už medzičasom písali v maili.
Pekný deň

andy m.

na podklade prave vyssie uvedenej otazky sa chcem spytat, ci tomu rozumiem spravne, ze cena € 6.99 je vratane postovneho. a este dotaz na expiraciu: aku dlhu trvanlivost ma predavane balenie semienok? dakujem za info

Epadia

Dobrý deň,
doprava stojí 3€ a platí sa navyše k sume 6,99€. Iba klientom, čo si po tovar prídu osobne do Martina, poštovné vrátime keďže sa to nebude zasielať. Trvanlivosť je do marca 2017.
Pekný deň

Michal Roľko

Dobry den.

Je mozne si tovar namiesto kuriera prebrat na predajni v Martine?

Epadia

Dobrý deň Michal,
áno je to možné, len v Martine nieje bežná kamenná predajňa tak si zavolajte na 0918 846 327 a dohodnú sa s Vami. Kupón si kúpte aj s poštovným a pri prevzatí Vám sumu poštovného vrátime v hotovosti.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore