Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Schudnite do plaviek za pomoci ultazvukovej liposukcie

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Silvia

Dobry deň môže absolvovať procedúru človek s poškodeným lymfatickým systémom ?

Marsella centrum zdravia a krásy

Dobrý deň pokiaľ je poškodený lymfatický systém ošetrenie by mohlo byť pre klienta zaťažujúce ,nakoľko odbúrany tuk sa vyplavi do pečene a nasledne sa vyplavuje cez lymfatický systém,práve preto je odporúčané klientom po lipodukcii absolvovať lymfaticke masáže ako podporu procedúry a dosiahnutie lepšieho výsledného efektu ošetrenia.

Behilova stanislava

Môžem procedúry absolvovať aj keď moja hmotnosť presiahla 100 kg?

Marsella centrum zdravia a krásy

Samozrejme môžete, pre dobrý výsledok je však dôležité aj správne nastavenie stravovania a pohybová aktivita.
S pozdravom Šarvaivova

Lucka

Ja by som sa chcela spytat ze po kolkych osetreniach je vidiet vysledok a taktiez ci tato metoda odstanuje aj strie a aj celulitidu.

Marsella centrum zdravia a krásy

Záleží od rýchlosti vášho metabolizmu niekomu stačí 5 opakovaní a niekto potrebuje aj 10 sérií na viditeľný výsledok, redukuje sa celulitída a čiastočne aj strie.

Michaela

Dobrý deň prajem, rada by som sa spýtala, či sa nebije, keby som chcela podstúpiť ultrazvukovú liposukciu, no zároveň absolvovať lipolaser. Ako píšete, túto procedúru môžem absolvovať raz za 10 dní, lipolaser po 48 hodinách. Môžem to (zo zdravotného hľadiska) kombinovať alebo to neodporúčate? Ďakujem pekne

Marsella centrum zdravia a krásy

Dobrý deň Michaela, pokojne môžete kombinovať k ultrazvukovej liposukcii aj lipolaser. Dosiahnete tak ešte lepšie výsledky pre spevnie a vymodelovanie Vašej postavy.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore