Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámsky alebo pánsky strih, regenerácia STEAMPOD, farbenie alebo melír

4,2 / 5 Nikola Ledecká

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Monika

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci by variant c. 3 mohol namiesto klasickeho farbenia zahrnat „balayage“ :) Dakujem.

Nikola Ledecká

Pekný deň Monika,

áno, mohol.

Jaroslava

Dobrý deň. Mam suché a ponicene vlasy po nepodarenej trvalej, po ktorej vôbec nie sú vlny, ale vlasy sú ako krepovy papier a navyše aj hrozne padajú. Myslíte, že by bola táto regenerácia vhodná? Dakujem za odpoved

Nikola

Dobrý deň lepšie by bolo osobne stretnutie aby som sa mohla pozrieť na vaše vlasy čo potrebujú a čo je pre nich najvhodnejšie. ale touto regeneraciou nemôžte nič pokaziť pretože zaceluje končeky i dĺžky.

Silvia S.

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či variant 2 platí aj pre dlhé vlasy bez príplatku. Ďakujem.

Nikol Ledecká

Dobrý deň variant č.2 je bez priplatku . Pekný deň prajem

Janka Veselovská

Chcem sa opýtať kde sa nachádzate lebo ja som nenašla váš salón a mám kúpený voucher ktorý mi platí do konca mesiaca

Nikola

Dobrý deň,

Namestie Slobody 9 Polyfunkčný dom Victory 3poschodie . Budova sa nachadza pri zastavke oproti VUB banky vchod je z lavej strany oproti mestkých policajtov . KEby ste nahodu nevedeli a boli nikde pri budove stači zavolat a prisli by sme vás vyzriet

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore