Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

2 x kebab s hranolčekmi a zeleninovou oblohou – s dovozom!

4,4 / 5 Pizza Presto Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Michaela

Dobry den, pisete, ze objednavky sa vybavuju od 14.00 hod. Moja otazka znie: ak chcem aby ste o 14.00 hodiny mi priviezli kebab mozem si zavolat den predtym? Pytam sa hlavne koli tomu, ze sa mi stalo, ze na Klenovej cez zlavomat som si zakupila 2× pizu a presne tieto podmienky bolo. V aktualny den o 14.00 som si objednala pize a este do 15,30 sme sa uvedenej pizze nedockali. Napokon sme si museli ist pre ne osobne. Pracujeme na Klenovej a myslim ze donaska je par krokov a trvalo to pomaly ako keby nam pizzu mali priniest do brna.

Pizza Presto

Dobry den Michaela, objednat si mozete aj dopredu a dohodnut sa na kedy objednavku chcete, no treba mat na mysli podmienky uplatnenia, ze skor ako o 14h vam zial objednavku nedorucime. Kedykolvek po 14h je to mozne.
Verim ze tentokrat budete spokojna a objednavka prebehne bez problemov. :)

Veronika

dobry den tiez by som rada vedela, ci na Klenovej si mozeme prist aj posediet?

Pizza Presto

Dobry den Veronika, na prevadzke (na Starej Klenovej 11) je moznost osobneho odberu aj s moznostou posedenia. :)

Kris

Dobry vecer, je sice uvedene s dovozom, ale da sa to skonzumovat aj priamo tam? Vdaka za odpoved

Pizza Presto

Dobry den, Kris, ano, konzumacia je mozno aj priamo na prevadzke.

Helena

Dobrý deň
Prosím vás objednávku mi môžete doručiť aj dopoludnia na Krámare, alebo osobný odber okolo 13:00 h. ´dakujem

Pizza Presto

Dobry den Helena, akciu kazdy den zaciname vybavovat od 14h, tak ako to je uvedené v podmienkach uplatnenia kuponu.

Marek Nezni

Dobry den. chcem sa spytat. dovoz pristav a petrzalka je za kolko? dakujem za odpoved.

Pizza Presto

Dobry den Marek, petrzalku nevozime, a pri objednavke do pristavu (pri OC Eurovea) stoji dovoz 2€.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore