Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jarný relaxačný pobyt v Bardejovských Kúpeľoch, dieťa do 8 rokov ZDARMA!

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Apart-club Zora Šariš (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Soňa Prokopovičová

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať dá sa ubytovať aj na jednu noc pre dve osoby ? Dakujem .

Soňa Prokopovičová

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či sa dá zakúpiť aj pobyt iba na jednu noc a dva dni s ranajkamy . Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Soňa,
žiaľ nie. Je možné si zakúpiť vouchery na pobyt na 2, 3, alebo 10 nocí.

Vasil

Dobry den.Chcel by som sa spytat,ako si mam zistit volny termin ubytovania,aby som si mohol zakupit voucher a tak vykonat rezervaciu

Katarína Pituchová

Dobrý deň,
voľné termíny si môžete overiť e-mailom na reservations@zora-club.com alebo na tel. č. +421 919 230 933.
Ďakujeme za Váš záujem a prajeme pekný deň. :)
Apart-club Zora

Maja

Dobry den.Chcela by som sa spytat,ako sa vykalkuluje cena pobytu,ak by sme isli dvaja s manzelom aj s tromi detmi vo veku 7,4 a 2 roky?Zaujima ma aj to,ako je to s pristelkami?Pobyt by sme chceli s ranajkami vsetci.Dakujem za odpoved.

Katarína Pituchová

Dobrý deň,
dieťa do 8 rokov bez nároku na lôžko, vrátane raňajok máte v cene zakúpeného voucheru. Dieťa 4 a 2 ročné bez nároku na lôžko je taktiež zdarma. Pre deti vo veku 4 a 2 si môžete zakúpiť raňajky cene 2,5€/noc. Avšak pri 3 deťoch odporúčame doplatiť si aspoň 1 prístelku s raňajkami v cene 11€/noc.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore