Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Čistenie a omladenie pleti s mesobotoxom a ultrazvukovým liftingom

4,8 / 5 Infinite Beauty Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Renata Hloušková

Dobry den, zatial som ich nezakupila. Len som.chcela vediet ci to bude v poriadku ak si teraz kupim a zacnem este v maji vyuzivat. Dakujem

Renata Hloušková

Dobry den, kupony sa mozu uplatnit len do 30.05. Ale ak by som si kupila 5× lifting mihla by som ich uplatnit aj po tomto termine?. Dakujem

Infinite Beauty

Dobry den, ak mi date cisla kuponu este pred koncom platnosti, aby som mohla kupony uplatnit, tak potom sa da lifting vyuzit aj po dobe platnosti.

Maggie

Dobry den,

dakujem velmi pekne za odpoved. Mozem sa este spytat, ci je mozne kombinovat osetrenie s navstevou solaria? Vdaka

Infinite Beauty

Dobrý den, navstevu solaria urcite nedoporucujem, nakolko nikdy neviete ako v solariu zareaguje Vasa plet. Ani sa nedoporucuje sauna a opalovanie

Maggie

Dobry den, je prosim Vas osetrenie mesobotoxom zamerane aj na oblast vrasok pod ocami?Dakujem

Infinite Beauty

Dobrý den, ošetrenie mesobotoxom je zamerane na celu tvar, takze aj pod ocami. Ide o neinvazivne ošetrenie, kde sa mesobotox zapracuje do tvare ultrazvukovou spachtlou. Ziadne injekcie.

Matej

Dobrý deň, rád by som sa informoval či je u Vás možnosť odstraňovania tukových bodiek bielej farby v okolí oči, pravdepodobne sú to mílie. Ďakujem

Infinite Beauty

Dobrý den,

je mi to luto, ale odstranovanie tukovych bodiek nerobime.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore