Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Sladké pokušenie v MŇAM – Trdelníky & kávička na Trojici

4,7 / 5 MŇAM - Trdelníky & Kávička na Trojici, Prešov Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Bea

Dobrý deň, boli sme u Vás v piatok cca o 16:30 a bolo zatvorené, ako to vlastne máte s pracovnou dobou ? Lebo robotník čo šiel do budovy povedal že tam niekto je, ale on len prerába a že máte už dlho zatvorené. Tak nechápem pracovnej dobe. :/

MŇAM - Trdelníky & Kávička na Trojici, Prešov

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosti, v dňoch 9.6. – 13.6. bolo ZATVORENÉ! Bol o tom oznam na našich dverách na preádzke a bol o tom oznam 2× na facebooku. Neviem o akého robotníka sa jedná, ale my sme žiadnemu takéto info nepodávali a myslím že 4 dni, neznamená dlhodobo zatvorené. :) Prevádzková doba znovu platí, poprípade sledujte náš fb a dozviete sa vždy aktuálne info. Ďakujeme za pochopenie :)

Ľuba K.

aa, už viem, no nakoľko voucher kupovala dcérka, musí ona :-) ale aj tak ďakujem, dnes bolo u vás super :-)

Luba K.

Dobrý, chcela by som hodnotiť a nevime kde:-( asi som slepá :-)

MŇAM

Dobrý deň, myslím, že by to malo byť v „moje nákupy“ a tam ohodnotiť. :)

Alena Židková-Haršaniková

Dobrý večer.Zlava sa týka pre jednu osobu,alebo je to pre dve osoby?

MŇAM - Trdelníky & Kávička na Trojici

Dobré ránko :) Variant 2× 200g trdelník si môžete vychutnať aj dvaja. Ostatné varianty, napr. Trdelník + cappuccino sú určené skôr pre 1 osobu. Zľava platí aj na „so sebou- take away“. Pekný deň :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore