Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámske polokošele Ralph Lauren

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Gabriel

Dobrý den, objednal som u Vas damske orange tričko velkosti S, ale je manželke velke. Dalo by sa zamenit na XS? Ako postupovat dalej? Dakujem.

Aga24

Dobrý den, výměna je samozřejmě možná. Zboží zašlete na adresu AGA24 s.r.o., Studentská 17, 737 01 Český Těšín. Do balíku přiložte kopii faktury a napište, za jakou velikost jej chcete vyměnit. Děkujeme a přejeme hezký den.

Marcela Kišacová

Dobry den, prosim Vas budete mat k dispozicii este dalsie tricka? lebo uz nemate pozadovanu velkost a farbu aku by som chcela dakujem

Aga24

Dobrý den,
pokud je varianta vyprodána, bohužel se již nenaskladní.
Děkujeme a přejeme hezký den.

Marta Ondrušová

Dobry den, prosim Vas kde v PP je mozny osobny odber: dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Marta,

pokiaľ si zvolíte doručenie Zásielkovňou, tovar si v Poprade môžete vyzdvihnúť na adrese Námestie sv. Egídia 50/58

marci

dobry, prosim kde v BB je mozny osobny odber? dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň prajem,

pokiaľ si zvolíte osobný odber v Zásielkovni, tovar si môžete v Banskej Bystrici vyzdvihnúť na adrese Sladkovičova 9 alebo Tajovského 20.

Barbora

Dobry den,
bude predavajuci este doplnat aktualne vypredane velkosti? L, alebo XL? dakujem

Aga24

Dobrý den,
pokud jsou jednotlivé velikosti vyprodány, již se v této nabídce neobjeví.

Děkujeme za zájem a přejeme hezký den,

Barbora

Dobry den,
dali by sa niekde pozriet rozmery cez prsia, pas a dlzka na jednotlive velkosti? Vdaka

Aga24

Dobrý den,
popis triček jsme rozšířili o tabulku velikostí, naleznete ji v popisu produktu,

Hezký den.

Zuzana Palkovičová Rácová

Dobrý deň,
pri tejto ponuke Dámske polokošele Ralph Lauren si ako môžem objednať dve farbi za jedno poštovné a veľkostná tabuľka nikde som ju nenašla, nieje emko ako emko !?

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana, v objednávke si vyberiete najskôr jednu farbu a vložíte ju do košíka. Následne kliknete v košíku na názov ponuky a môžete vkladať ďalšie položky., ktoré opäť vložíte do košíka.
Tabuľka veľkostí je umiestnená na konci stránky, pod poslednou fotografiou.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore